Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TOS VARNSDORF a.s.. - Vývoj a výroba obráběcích strojů - Technologická podpora zákazníků - Kovoobrábění Předmět podnikání: Počet zaměstnanců: 500.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TOS VARNSDORF a.s.. - Vývoj a výroba obráběcích strojů - Technologická podpora zákazníků - Kovoobrábění Předmět podnikání: Počet zaměstnanců: 500."— Transkript prezentace:

1 TOS VARNSDORF a.s.

2 - Vývoj a výroba obráběcích strojů - Technologická podpora zákazníků - Kovoobrábění Předmět podnikání: Počet zaměstnanců: 500

3 TOS VARNSDORF a.s. Zásadní inovace posledních let: 2008 -Stroj SPEEDtec – dvoustrojové obráběcí centrum umožňující obrábět dílec dvěma na sobě nezávislými stroji současně (v rámci projektu MPO FI-IM2/060 a ve spolupráci s VCSVTT v Praze) 2010 -Integrita povrchu – výzkumné a vývojové práce, které vedly k zásadním informacím s jejichž využitím došlo k výraznému zlepšení vlastností obráběných součástí (v rámci projektu MPO FT-TA4/105 a ve spolupráci s ČVUT v Praze a TU v Liberci)

4 TOS VARNSDORF a.s. Zásadní inovace posledních let: 2011 Mechatronický koncept vodorovných strojů vývoj přídavných odměřování a mechatronických prvků umožňujících nezávislé měření a následnou kompenzaci geometrie stroje v reálném čase, což umožňuje zvýšení přesnosti obráběného dílce až o desítky procent (v rámci projektu MPO FI-IM5/121 a ve spolupráci s VCSVTT v Praze) 1.místo v soutěži Inovace roku 2011 1.místo v soutěži Spolupráce roku 2011

5 TOS VARNSDORF a.s. Obráběcí centrum SPEEDtec Stroj WRD150 DUO, na kterém byla zkoušena část vyvinutých zařízení

6 Děkuji Vám za pozornost Ing. Tomáš Kozlok TOS VARNSDORF a.s. E-mail: tkozlok@tosvarnsdorf.cz TOS VARNSDORF a.s.


Stáhnout ppt "TOS VARNSDORF a.s.. - Vývoj a výroba obráběcích strojů - Technologická podpora zákazníků - Kovoobrábění Předmět podnikání: Počet zaměstnanců: 500."

Podobné prezentace


Reklamy Google