Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Hlavní důvod: repase nástavby na hasičském voze CAS32 Tatra 815, po této repasi stále nebylo možno umístit dýchací přístroje do kabiny hasičského vozu,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Hlavní důvod: repase nástavby na hasičském voze CAS32 Tatra 815, po této repasi stále nebylo možno umístit dýchací přístroje do kabiny hasičského vozu,"— Transkript prezentace:

1

2 Hlavní důvod: repase nástavby na hasičském voze CAS32 Tatra 815, po této repasi stále nebylo možno umístit dýchací přístroje do kabiny hasičského vozu, a proto jsme se rozhodli pro tuto alternativu.

3

4 Docílili jsme: 1. Snadné a bezpečné manipulace 2. Rychlejší nasazení přístroje při zásahu 3. Větší stabilita držených přístrojů při jízdě Nevýhoda: 1. Zabírá více místa než předchozí uložení

5

6 naměření nosné konstrukce nástavby vozu, kreslení, výroba, montáž – to vše trvalo cca 24 dnů. 1.Při měření konstrukce se musel odstranit kryt konstrukce + roleta nástavby a následná zpětná montáž – 1 den. 2.Kreslení – 7 dnů. 3.Výroba – 14 dnů. 4.Montáž – stejný postup jako v bodě 1. + montáž – 1,5 dne.

7 Nosnost: do 40 kg (v závislosti na nastavení tlumiče lze nosnost zvýšit). Hmotnost: 60Kg Rozměry: v zasunutém stavu: 566x859x310, ve vysunutém stavu: 566x859x985. Použité materiály: běžně dostupné profily z konstrukční oceli Normalizované součásti: šrouby. Tlumič rázů: plynový píst, konstruovaný přímo na zakázku.

8

9

10 Uchycení držáku je pomocí 4 samostatných uložení, které jsou navařeny na nosnou konstrukci nástavby. Montáž samotného zařízení trvá cca 10 – 15 min. Pokud by nebyla potřeba těchto držáků, lze je rychle odmontovat a následné volné místo využít jiným způsobem – uložení by sloužilo pro uchycení jiného zařízení.

11

12

13

14

15 Na závěr bychom chtěli poděkovat firmě FireKonstrukt jmenovitě p. Tomáši Pazderovi za pomoc při řešení problému a následnou celkovou realizaci daného projektu


Stáhnout ppt "Hlavní důvod: repase nástavby na hasičském voze CAS32 Tatra 815, po této repasi stále nebylo možno umístit dýchací přístroje do kabiny hasičského vozu,"

Podobné prezentace


Reklamy Google