Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Klíčovým faktorem je vyvolávání strachu a paniky a upoutání pozornosti za pomoci násilí. Následky terorismu: je velmi těžké na to odpovědět, jestli terorismus.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Klíčovým faktorem je vyvolávání strachu a paniky a upoutání pozornosti za pomoci násilí. Následky terorismu: je velmi těžké na to odpovědět, jestli terorismus."— Transkript prezentace:

1

2 Klíčovým faktorem je vyvolávání strachu a paniky a upoutání pozornosti za pomoci násilí. Následky terorismu: je velmi těžké na to odpovědět, jestli terorismus může být úspěšný, nebo nikoliv.

3 Bezpečnostní bariéra, stavěná izraelskou vládou z obavy před pronikáním teroristů na území Izraele

4 Teroristické organizace Óm šinrikjójaponská teroristická organizace Hizballáhlibanonská militantní organizace Hamaspalestinská militantní organizace Fatahpouze ozbrojené křídlo Islámský džihád ETA španělská teroristická organizace GIA RUF IRAseveroirská teroristická organizace Al-Kájda(světová teroristická organizace, včele s Usámou Bin Ládinem usiluje o zničení Západu a vytvořením celosvětové islámské republiky)

5

6 9:59 Jižní věž WTC se 56 minut po zasažení letadlem hroutí. 10:10 Hroutí se část Pentagonu. 10:28 Severní věž WTC se hroutí.

7 19 mužů uneslo 4 letadla Dvě z nich Let American Airlines A Let United Airlines Narazila do Světového obchodního centra v New Yorku a způsobila jejich zničení.

8 Let American Airlines naráží do Pentagonu Let United Airlines letadlo se zřítilo v neobývané oblasti v Pensylvánii po souboji mezi teroristy a pasažéry o ovládnutí letadla Letadlo mělo zasáhnout Bílý dům a nebo americký Kapitol Při útocích zahynulo celkem asi 3 000 lidí.

9

10

11

12 "Nejhledanější terorista světa"

13 Usáma bin Ládin, strůjce teroristického útoku organizace al-Kajdá na Spojené státy americké 11. září roku 2001 a nejhledanější terorista současnosti, přichází na svět v roce 1955 nebo 1957 v Saudské Arábii ve městě Džidda.


Stáhnout ppt "Klíčovým faktorem je vyvolávání strachu a paniky a upoutání pozornosti za pomoci násilí. Následky terorismu: je velmi těžké na to odpovědět, jestli terorismus."

Podobné prezentace


Reklamy Google