Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Dovolujeme si Vám představit skupinu RPG Real Estate, která patří k největším realitním subjektům v České republice.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Dovolujeme si Vám představit skupinu RPG Real Estate, která patří k největším realitním subjektům v České republice."— Transkript prezentace:

1 Dovolujeme si Vám představit skupinu RPG Real Estate, která patří k největším realitním subjektům v České republice.

2 Kdo jsme Do skupiny RPG Real Estate patří následující společnosti:
RPG RE Management, s.r.o., která je odpovědná za řízení celé skupiny, její rozvoj a také za speciální projekty. RPG Byty, s.r.o., je tvořena divizemi Klientské služby a Bytové domy. RPG RE Commercial, s.r.o., se stará o komerční a ubytovací zařízení skupiny. RPG RE Land, s.r.o., má v majetku divizi Pozemků skupiny. RPG Služby, s.r.o., je odpovědná za služby v oblasti facility managementu nejen pro celou skupinu, ale i pro další klienty. RPG Služby se starají také o zajištění oprav a o investiční program pro naše portfolia činnosti. Kdy jsme vznikli Skupina RPG Real Estate vznikla 1. června 2006. Kde působíme Skupina RPG Real Estate působí v současné době zejména v Moravskoslezském kraji (v Ostravě, Frýdku-Místku, Opavě, Havířově, Karviné, Orlové a v dalších městech a obcích). Okruh její činnosti zasahuje i do dalších oblastí České republiky.

3 Portfolio pozemků realitní skupiny RPG Real Estate
Celková velikost pozemků                  cca ha Pozemky jsou soustředěny zejména ve společnostech: RPG RE Land, s.r.o.                 RPG RE Property, a.s.                         Dukla Industrial Zone, a.s         RPG RE Assets, s.r.o.             Portfolio pozemků se skládá z rozvojových ploch, lesů, vodních ploch a zemědělských pozemků. Jsme připraveni  jednat o vašich záměrech s možností  pronájmu či prodeje vhodných pozemků. Kontakt :         

4 Skupina RPG Real Estate disponuje kancelářskými prostory o výměře přes 30 tisíc metrů čtverečních v budovách v Havířově, Ostravě a v Praze.

5

6 Kdo jsme Společnost RPG Byty, s. r. o
Kdo jsme Společnost RPG Byty, s.r.o. je součástí skupiny RPG Real Estate, jedné z nejvýznamnějších firem na českém trhu s nemovitostmi. Vlastní a pronajímá více než 44 tisíc bytů všech kategorií na území Moravskoslezského kraje. Kdy jsme vznikli Společnost RPG Byty, s.r.o. vznikla 1. června 2006 po organizačních změnách v celé skupině RPG Real Estate. Kdo nás vede Generálním ředitelem celé skupiny RPG Real Estate je Tony Aksich a výkonným ředitelem skupiny je Petr Skrla. Společnost sídlí v Ostravě v Gregorově ulici 3, nedaleko radnice. Celkem má 160 zaměstnanců. Kde působíme Společnost RPG Byty, s.r.o. působí na území Moravskoslezského kraje, ale největší koncentrace jejího bytového fondu je v Ostravě, Havířově, Karviné a Orlové. Pro snadnější orientaci svých nájemníků dělí společnost jednotlivé lokality do čtyři oblastí, které mají svá Klientská centra. Rozdělení oblastí bytového fondu RPG Byty, s.r.o. Oblast Havířov Lokality: Albrechtice, Český Těšín, Havířov, Horní Suchá, Stonava, Šenov. Oblast Karviná Lokality: Karviná, Orlová, Petřvald, Bohumín, Doubrava, Rychvald. Oblast Ostrava–Poruba Lokality: Ostrava–Poruba,  Frýdek-Místek, Opava, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Paskov, Příbor, Staříč, Sviadnov. Oblast Ostrava Lokalita: Ostrava, Hlučín, Vratimov.

7 Naše cíle Společnost RPG Byty, s. r. o
Naše cíle Společnost RPG Byty, s.r.o. hodlá poskytovat nadstandardní služby při pronajímání bytů. Chceme, aby naši nájemníci věděli, že úroveň jejich bydlení je pro nás prioritou. A že všechnu svou snahu směřujeme právě k tomu, abychom co nejvíce uspokojili jejich přání a požadavky. Po převzetí bytového fondu v létě roku 2006 zefektivnilo vedení společnosti jako první procesy související se správou bytů a majetku. V tomto trendu pokračuje i nadále. Na jaře roku 2007 proběhl mezi 3500 respondenty průzkum agentury Respond & Co o spokojenosti nájemníků s bydlením v bytech společnosti RPG Byty, s.r.o. O jeho výsledcích byli nájemníci informováni nejen na těchto internetových stránkách, ale také v druhém čísle časopisu „Bydlíme”, který vyšel v červenci 2007. Zprovozněním této internetové stránky odstartovalo vedení společnosti další etapu zjednodušení a zkvalitnění komunikace se svými nájemníky, kteří by zde měli najít užitečné rady spojené s bydlením, s výměnou bytu či s pronájmem nebytových prostor. Nechybí kontakty na vedení společnosti či na Klientská centra jednotlivých oblastí.

8 Časopis Bydlíme Společnost RPG Byty, s. r. o
Časopis Bydlíme Společnost RPG Byty, s.r.o. začala v prosinci 2006 vydávat pro své nájemníky časopis Bydlíme.  Nájemníci v bytech společnosti RPG Byty, s.r.o. dostávají časopis Bydlíme přímo do svých poštovních schránek v domech. V případě, že jste nájemcem RPG Byty, s.r.o. a nedostáváte časopis do svých schránek, napište nám, prosím, na adresu: a nebo nám zavolejte na telefonní číslo   262 232.

9 Pro média Petr Handl se stal v březnu 2007 ředitelem vnějších vztahů skupiny RPG Real Estate, vlastníka společnosti RPG Byty. Má na starosti veškerá jednání s novináři či zástupci médií. Petr Handl Gregorova 3/ Ostrava - Moravská Ostrava Telefon: GSM: 724  Mediálním zástupcem celé skupiny RPG Real Estate je PR agentura Stance Communications se sídlem v Praze. Kontaktní osobou je Jana Palkovská. Stance Communications, s.r.o. Salvátorská Praha 1 Web: Telefon: Přehled vydaných tiskových zpráv ROK 2009 9. prosince 2009: RPG hires Amsterdam & Peroff to defend its fundamental rights in the Czech Republic 9. prosince 2009: RPG najímá právní kancelář Amsterdam & Peroff na obranu svých základních práv v České republice 7. prosince 2009: Rekonstrukcí domů společnosti RPG Byty opět zneužívají podvodníci 20. listopadu 2009: Společnost RPG Byty řádně plní závazky z privatizační smlouvy. Potvrdil to audit ministerstva financí 3. listopadu 2009: The largest investment into residental properties in the Czech Republic: the real estate group RPG Real Estate will invest CZK 3 billion over the next 3 years

10 ROK 2009 ŘÍJEN říjen Development news - PPP: RPG Real Estate a statutární město Ostrava 29.října Zdař bůh - Mediatel vytváří pracovní místa 15.října Horník - Z bývalého krytu Dolu Dukla vzniká muzeum 1. října Centrum - RPG Byty poskytne slevy seniorům ZÁŘÍ 23. září Moravskoslezský deník - Z bývalého krytu v areálu Dolu Dukla vzniká muzeum 17. září Horník - Zohlednili také připomínky nájemníků 14. září Moravskoslezský deník - Víkend na věži i na Landeku SRPEN 21. srpna Podnikatel - Revitalizace bytů 13. srpna Horník - Drží slovo, dbají na pořádek ČERVENEC 2. července Horník - RPG dala materiál, nájemníci svou práci 2. července Střechy, fasády, izolace - Opravy náročnější než novostavba 1. července Centrum - Proměny Zborovské ulice ČERVEN 18.června Horník - Chystá se revitalizace dalších 2000 bytů 16. června Pražský deník - Omezuje nás regulované nájemné a nedostatečná legislativa KVĚTEN 25. května Karvinský deník - RPG chce Karviné nabídnout volné byty 18. května Karvinský deník - Lidé se pustili do úklidu orlovského ghetta Poruba 7. května Horník - Nájemnci bytů RPG se bát nemusejí

11 Cílem projektu je vytvoření systému školení a dalšího vzdělávaní pro 121 zaměstnanců společnosti RPG Byty, s.r.o. a 15 zaměstnanců společnosti RPG RE Management, s.r.o (celkem 136). Souhrnně bude v projektu realizováno 5 modulů vzdělávacích aktivit zvyšujících proklientskou orientaci a profesionalitu zaměstnanců, stejně jako kvalitu poskytovaných služeb. Z hlediska zajištění realizace vzdělávacích aktivit byla zvolena externí i interní forma - rozhodující je profesionalita, znalost dané problematiky, ale také podrobná znalost oblasti, ve které se společnost pohybuje. Projekt je zaměřen na zaměstnance v řídících i řadových pozicích. Inovativním prvkem je realizace 3 bloků interních produktových školení (technická správa, administrativní správa, obchod), jehož cílem bude primárně přenos znalostí a dovedností získaných v průběhu realizace projektu vedoucími pracovníky v rámci celé organizační struktury společnosti, resp. standardizace procesů, norem a technických zhodnocení. V širším kontextu lze hovořit o systematickém budování prozákaznicky orientované společnosti a firemní kultury učící se organizace. V rámci projektu budou realizovány vzdělávací aktivity v celkovém rozsahu: - 5 bloků kurzů klíčových kompetencí - 2 bloků kurzů zaměřených na rozvoj jazykových dovedností - 3 bloky kurzů v oblasti zvyšování obecných počítačových znalostí - 3 bloky kurzů rozvoje odborných dovedností - 3 bloky produktových školení zajišťovaných interními lektorem

12 Skupina RPG Real Estate disponuje lůžky v 19 ubytovacích zařízeních většiny oficiálních kategorií. V hotelech je 823 lůžek, lůžek se nachází v ubytovnách. Celková plocha ubytovacích zařízení činí metrů čtverečních, z toho metrů čtverečních v hotelech.

13 Společnost RPG Služby, s. r. o. vznikla 1
Společnost RPG Služby, s. r. o. vznikla 1. srpna 2006 a je součástí skupiny  RPG Real Estate a OKIN GROUP. Jedním z hlavních předmětů činnosti je zejména podpora podnikatelských aktivit skupiny RPG Real Estate v oblasti facility managementu, správy a údržby nemovitostí, drobné údržby, revize, komplexní regenerace bytových domů a renovace bytového i nebytového fondu. Tyto služby jsou rovněž poskytovány externím klientům nejen  v Moravskoslezském kraji, ale také i na území celé České republiky. Organizační struktura společnosti je  rozdělena na pět divizí, dle oborů činnosti: • Divize Facility Management pro firemního zákazníka • Divize Facility Management pro koncového zákazníka • Divize Realizace • Divize Stavebních prací • Divize Nákup Firma dosahuje ročního obratu přes 1 miliardu Kč a zaměstnává více než  400 zaměstnanců. OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. OKIN GROUP (dříve OKIN FACILITY) nabízí ucelený soubor služeb v oblastech komplexního facility managementu a business process outsourcing. Na českém trhu působí od roku 1993 a celá skupina čítá přes zaměstnanců. Konsolidovaný obrat v roce 2007 činil 890 milionů Kč.

14 Kdo jsme Společnost RPG RE Commercial, s. r. o
Kdo jsme Společnost RPG RE Commercial, s.r.o., která je součástí skupiny RPG Real Estate, jedné z nejvýznamnějších firem na českém trhu s nemovitostmi, vlastní a pronajímá: 17 administrativních budov různých typových kategorií, vybavení  a služeb na území Moravskoslezského a Středočeského kraje 16 objektů hotelového, ubytovacího a rekreačního typu, rovněž na území Moravskoslezského a Středočeského kraje, ale také malebného horského pásma  Jeseníků a Krkonoš Komerční prostory jsou dále rozšířeny i do oblasti vlastnictví skladových a garážových prostor a ostatních ploch ke komerčnímu využití Kdy jsme vznikli Společnost RPG RE Commercial, s.r.o. vznikla 1. června 2006 po organizačních změnách v celé skupině RPG Real Estate. Kdo nás vede Generálním ředitelem celé skupiny RPG Real Estate je Tony Aksich, a výkonným ředitelem je Petr Skrla. Společnost sídlí v Gregorově ulici 3, v Ostravě, nedaleko radnice. Celkem má 70 zaměstnanců. Kde působíme Společnost RPG RE Commercial, s.r.o. působí na území Moravskoslezského kraje. Své sídlo má v centru města Ostravy na ulici Gregorova 3/2582. Rozdělení komerčních objektů RPG Commercial, s.r.o. Administrativní budovy v lokalitách: Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Praha, Kladno Hotelové domy a ubytovací zařízení v lokalitách: Ostrava, Havířov, Karviná, Frýdek-Místek, Petrovice u Karviné, Těrlicko, Sobotín, Praha, Špindlerův Mlýn Ostatní majetek v lokalitách: Karviná, Orlová, Havířov, Dolní Suchá, Horní Suchá, Prostřední Suchá, Ostrava, Dolní Soběšovice, Branná u Šumperka, Nový Dvůr u Opavy, Frenštát pod Radhoštěm, Komorní Lhotka, Ondřejovice u Jeseníku, Kladno

15 Dovolujeme si Vám představit skupinu RPG Real Estate, která patří k největším realitním subjektům v České republice.


Stáhnout ppt "Dovolujeme si Vám představit skupinu RPG Real Estate, která patří k největším realitním subjektům v České republice."

Podobné prezentace


Reklamy Google