Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o. Kabely s optickými vlákny LANCOMAT 29. 5. 2012.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o. Kabely s optickými vlákny LANCOMAT 29. 5. 2012."— Transkript prezentace:

1 KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o. Kabely s optickými vlákny LANCOMAT

2 Program Představení firmy Materiály používané při výrobě OK DIN kódy a KDP design kód Přehled portfolia OK KDP, instalace kabelů Měření a testování kabelů Připravujeme

3 Historie 1910 – Založení firmy 1990– součást KABLO Kladno n.p – součást SIEMENS A.G – Bancroft Eastern Europe Fund L.P 2004 – Belden 2007 – součást skupiny Wilms Představení firmy

4 Historie 1910 – Založení firmy 1990– součást KABLO Kladno n.p – součást SIEMENS A.G – Bancroft Eastern Europe Fund L.P 2004 – Belden 2007 – součást skupiny Wilms Optické kabely 1988 – spuštění výroby optických kabelů 2001 – investice do nových technologií pro výrobu optických kabelů Představení firmy

5 Historie 1910 – Založení firmy 1990– součást KABLO Kladno n.p – součást SIEMENS A.G – Bancroft Eastern Europe Fund L.P 2004 – Belden 2007 – součást skupiny Wilms Optické kabely 1988 – spuštění výroby optických kabelů 2001 – investice do nových technologií pro výrobu optických kabelů Zaměření výroby  Standardní konstrukce kabelů  Konstrukce na přání zákazníka  Úprava stávajících konstrukcí  Poradenství při volbě vhodné konstrukce Představení firmy

6 Materiály používané při výrobě optických kabelů

7 Optická vlákna Standard OFS, FUJIKURA (SM) ( DRAKA, CORNING, OPTOMAGIC, J-FIBER) SM vlákna  ITU-T G.652.D – „konvenční“ – možné provozovat ve všech dostupných přenosových pásmech (2-5)  G.655.C&E – posunutá nenulová hodnota disp. Křivky (NZ-DSF), optimalizována pro přenos na 1550 nm  G.656 – v porovnání s G.655 má vhodnější (plošší) disperzní charakter, vhodná pro pásmo nm  ITU-T G.657A1, A2 &B2, B3 – vlákno odolné proti mikroohybům do 5 mm

8 Optická vlákna Standard OFS, FUJIKURA (SM) ( DRAKA, CORNING, OPTOMAGIC, J-FIBER) MM vlákna  ITU-T 62,5/125 OM1 šířka pásma 220/600  ITU-T 50/125 OM2 šířka pásma 500/500, 500/800, 600/1200  ITU-T 50/125 OM3 10GbE/850nm 300m  ITU-T 50/125 OM4 10GbE/850nm 550m Zdroj OFS

9 Speciální vlákna  S odolností proti vysoké teplotě až do 200°C  S odolností proti radiaci podle MIL norem  Vlákna 500µm

10 Tahové prvky Centrální 1) FRP 2) FeZn Lano3) FeZn drát Obvodové (periferní) 1) Kevlar (s vodoblokující úpravou)2) Skelná příze (s vodoblokující úpravou)3) FRP

11 Plášťové materiály indoor / outdoor 1) FRNCVýklad označení LSZH, LSOH, LSNH, FRNC, ULSZH, LSZHFR, HFFR, OFNR Vlastnosti: Je FRNC materiál skutečně vhodný do venkovního prostředí, a do jakého? nasákavost FRNC materiálu UV stabilita FRNC materiálu 2) PVCméně používaný materiál pro obsah halogenů 3) PURchemický odolný, flexibilní, bezhalogenní, odolný proti šíření plamene, mikroorganismům, plísním. outdoor 1) PE (HDPE, LDPE, track resistant) dobrá mechanická odolnost a odolnost proti běžným chemikáliím Cenově výhodný 2) PA6, PA11, PA12 (Nylon) PA6 houževnatý, malý koeficient tření, odolnost proti oděru. PA11, PA 12 rozměrově stálejší (pro přesné součástky), nižší bod tání,, křehne při - 70°C, vysoká cena 3) PUR viz. indoor

12 Armování důvody 1) ochrana proti hlodavcům (RP - Rodent Protection) 2) ochrana proti mechanickému poškození (zemní práce, přímé uložení do země, apod.) provedení 1) Skelná příze2) CST - zvlněná ocelová páska3) SWA - ocelové dráty 4) FRP – armování FRP prvky 5)Vrstvený plášť - Al folie (ALPE / PEALPE) 6) PA plášť- přímý - přídavný


Stáhnout ppt "KABELOVNA Děčín Podmokly, s.r.o. Kabely s optickými vlákny LANCOMAT 29. 5. 2012."

Podobné prezentace


Reklamy Google