Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zš a Mš Ludgeřovice 50 let školy Naše logo. Charakteristika školy  Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice je plně organizovaná škola (s prvním až.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zš a Mš Ludgeřovice 50 let školy Naše logo. Charakteristika školy  Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice je plně organizovaná škola (s prvním až."— Transkript prezentace:

1 Zš a Mš Ludgeřovice 50 let školy Naše logo

2 Charakteristika školy  Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice je plně organizovaná škola (s prvním až devátým ročníkem), jejíž součástí je školní družina, mateřská škola, školní jídelna ZŠ a školní jídelna – výdejna mateřské školy.  Škola byla zřízena obcí Ludgeřovice jako příspěvková organizace s právní subjektivitou k 1. lednu 2002.  Systém řízení školy je patrný z organizačního řádu školy.

3

4 Základní cíle školy:  umožnit žákům osvojit si strategie učení a motivovat je pro celoživotní vzdělávání;  podněcovat žáky k tvořivému myšlení, logickému uvažování a k řešení problémů;  vést žáky k všestranné, účinné a otevřené komunikaci;  rozvíjet u žáků schopnost spolupracovat a respektovat práci a úspěchy vlastní i druhých  atd…

5

6 Technická stránka školy  Každým rokem se snažíme podle získaných finančních prostředků školu dovybavit, zmodernizovat a zlepšit její vzhled.  V rámci modernizace výuky jsme v tomto školním roce přestavěli školní počítačovou síť, zakoupili nový server a zavedli program pro administrativu školy „Bakaláři“.  Tento program umožňuje nejen práci se školní matrikou, ale je schopen sestavovat rozvrh, vytvářet suplování, vést elektronickou třídní knihu, administrovat učební plány, atd…  Dále jsme pořídili dvě interaktivní tabule, na které vydatně přispělo SRPDŠ, dále 24 kusů Apple iPad a kufr na jejich nabíjení (200 000,- Kč vyhráli žáci školy v soutěži „Oranžový pětiboj“, kde obsadili druhé místo), 7 ks dataprojektorů, 15 ks mikroskopů a 1 video mikroskop, gymnastický koberec a další pomůcky do fyziky i jiných předmětů.

7 Učebna před výstavbou

8 Učebna ve výstavbě

9 Jak se škola změnila.

10 Chodba s pinpongovými stoly.

11 Toto byla stručná charakteristika naší školy. Děkuji za zhlédnutí.  Autor: Jan Robenek  7.B


Stáhnout ppt "Zš a Mš Ludgeřovice 50 let školy Naše logo. Charakteristika školy  Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice je plně organizovaná škola (s prvním až."

Podobné prezentace


Reklamy Google