Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Airsoft hra na válku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Airsoft hra na válku."— Transkript prezentace:

1 Airsoft hra na válku

2 HRA NA VÁLKU Pobíhat s pistolkou v ruce umí každý. Né každý se ale může zúčastnit airsoftového utkáni. Airsoft napodobuje konflikt ozbrojených složek a vyžaduje patřičný věk, dobrou fyzičku, promyšlenou taktiku a smysl pro fair play.

3 MUNICE Airsoftovou municí jsou kuličky o průměru šesti milimetrů. Jejich váha se pohybuje od 0,12 do 0,43 g podle typu zbraně. Kromě standardních plastových kuliček jsou k dispozici také kuličky pokovené, s grafitovým pláštěm a ocelové.

4 VÝBAVA Každý hráč airsoftu si musí nejdříve pořídit kvalitní vojenské oblečení a výstroj.Povinně musí mít všichni čepici a brýle, ale v každé pořádné výbavě byste našli i vysílačku, dalekohled a lékárničku, což jsou v terénu pomůcky takřka nepostradatelné.Přibývá také lidí, kteří při hře využívají vymoženosti moderní techniky, např. satelitní navigační systémy GPR, dýmovnice k signalizaci, nebo dokonce zařízení na noční vidění. V tomto směru není airsoft nijak omezen.Pak už zbývá jen připojit se k libovolné bojové skupině, případně si s kamarády založit vlastní, a přihlásit se k bitvě.Fantazii se přitom meze nekladou, představovat můžete jednotky od první světové války po současná speciální komanda.Tou nejdůležitější věci hned po ochranných brýlích, kterou musí mít bezpodmínečně každý, je pravá airsoftová zbraň vyrobená renomovanou firmou.

5 NIC NENÍ ZADARMO Ceny airsoftových zbraní se pohybuje přibližně od pěti set korun za manuální pistoli až po desetitisícové částky za ručně vyráběné,sběratelské kousky.

6 Americká útočná puška M4A1

7 Útok na nepřítele

8 Airsoft dobrý tým

9 Německý hlídač

10 Jo sniper

11 M16

12 Krící palba

13 Jedem jedem

14 Zamaskovaný tým

15 Pěkný sniper !!!

16 Tady máte samopal

17 Samopal M16

18 OBECNÁ PRAVIDLA Pravidla airsoftu se mění podle jednotlivých utkání.Existuje ale několik zásad, které se za každých okolností. Zásah kamkoliv na tělo vyřazuje hráče dočasně ze hry. Hráč bez ochranných brýlí je okamžitě vyražen ze hry. „Mrtvý”hráč nesmí jakkoliv komunikovat s ostatními. Při průchodu civilistů hracím polem nebo v jeho blízkosti je hra bezpodmínečně zastavená i za cenu vyzrazení pozice.


Stáhnout ppt "Airsoft hra na válku."

Podobné prezentace


Reklamy Google