Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Projekt:Vzdělávací internetové kluby Jméno:Jakub Michálek Téma:Moje kniha.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Projekt:Vzdělávací internetové kluby Jméno:Jakub Michálek Téma:Moje kniha."— Transkript prezentace:

1 Projekt:Vzdělávací internetové kluby Jméno:Jakub Michálek Téma:Moje kniha

2 MOJE KNIHA První klíč

3 OBSAH Poslední díl dobrodružné fantasy série, v němž konečně nedejde okamžik pravdy. Julia, Jason a Rick naleznou odpovědi na všechny otázky… zbývá ještě najít to, co chtějí získat všichni: První klíč, který jako jediný dokáže odemknout kteroukoli z Bran času, jimiž je možné cestovat do minulosti. Poslední díl dobrodružné fantasy série, v němž konečně nedejde okamžik pravdy. Julia, Jason a Rick naleznou odpovědi na všechny otázky… zbývá ještě najít to, co chtějí získat všichni: První klíč, který jako jediný dokáže odemknout kteroukoli z Bran času, jimiž je možné cestovat do minulosti.

4 První klíč Hlavní postavy Jason

5 AUTOR AUTOR AUTOR:Ulysses Moore AUTOR:Ulysses Moore Před zahájením hlavní příběh, "přípravek" (což nikdo neví, kdo to je vyroben) varuje, že první díl byl nalezen v kufru spolu s ostatními, spolupracovník v Cornwallu. Zaměstnanec (z toho nemůžeme jmenovat), přidá si risiedrebbe město, ve kterém pisatel těchto deníků, Ulysses Moore. Ale město, Kilmore Cove, je nulová. On sdělil to, pokaždé zasláním překladu k vypracování těchto notebooků. Ve druhé knize, stejně překladatel, říká, že pokračovat v Kilmore Cove výzkum a třetí najít turistického průvodce na stejném městě. Je krátce po překladu páté knihy, která nespadá jako zprávy o zaměstnance. Týká, příprava čeká šestý a poslední svazek, který je dodáván spolu s telegramem od Kilmore Cove, nevyvratitelný důkaz, že překladatel našel anonymní město. Na konci knihy, v dopise vysvětlil, že on byl v Kilmore Cove, ale zůstává poněkud vágní na toto téma. S dovolenou, sága je u konce, ale opustil některé nedořešené otázky.

6 ÚRYVEK Z KNIHY Počkal přesně podle instrukcí patnáct minut, než se vyklidí velitelství od všech bojeschopných bystrozorů. „Snape, dostaňte nás dovnitř,“ přikázal Zmar a ukázal na vchod do úkrytu. Byl to tři metry vysoký menhir, do kterého byl vyrytý obrys průchodu, uprostřed kterého byla malá runa. Popravdě, nijak famózně to nevypadalo a mladý Zmijozel se docela divil, proč vůbec stále ministerstvo ten balvan hlídá, když nemá pražádné informace, k čemu je to dobré. No aspoň něco to ministerstvo nepodělalo, i když, jak vidno, žádná sláva to taky není, zasmál se v duchu Harry. Ale navenek se v jeho tváři neodrazil ani náznak veselí. Všem okolo Zmara byla zima, ale Severus se na jeho rozkaz dal do práce, zkřehlými prsty vytáhl hůlku ze záhybů svého pláště a jal se prozkoumávat zabezpečení, která tu jistě budou. Napřed zrušil iluzi, která chránila místo před zraky mudlů, kteří viděli jen rozpadlý nebezpečně vyhlížející dům. Následně se soustředil na poplašná kouzla, kterých tu sice bylo víc než deset, ale tato kouzla nebylo nijak těžké odstranit. Počkal přesně podle instrukcí patnáct minut, než se vyklidí velitelství od všech bojeschopných bystrozorů. „Snape, dostaňte nás dovnitř,“ přikázal Zmar a ukázal na vchod do úkrytu. Byl to tři metry vysoký menhir, do kterého byl vyrytý obrys průchodu, uprostřed kterého byla malá runa. Popravdě, nijak famózně to nevypadalo a mladý Zmijozel se docela divil, proč vůbec stále ministerstvo ten balvan hlídá, když nemá pražádné informace, k čemu je to dobré. No aspoň něco to ministerstvo nepodělalo, i když, jak vidno, žádná sláva to taky není, zasmál se v duchu Harry. Ale navenek se v jeho tváři neodrazil ani náznak veselí. Všem okolo Zmara byla zima, ale Severus se na jeho rozkaz dal do práce, zkřehlými prsty vytáhl hůlku ze záhybů svého pláště a jal se prozkoumávat zabezpečení, která tu jistě budou. Napřed zrušil iluzi, která chránila místo před zraky mudlů, kteří viděli jen rozpadlý nebezpečně vyhlížející dům. Následně se soustředil na poplašná kouzla, kterých tu sice bylo víc než deset, ale tato kouzla nebylo nijak těžké odstranit.

7 PROČ SE MI KNIHA LÍBÍ? Kniha se líbí protože je hodně zajímavá a je tam hodně zajímavých kapitol. Kniha se líbí protože je hodně zajímavá a je tam hodně zajímavých kapitol.

8 KONEC KONEC


Stáhnout ppt "Projekt:Vzdělávací internetové kluby Jméno:Jakub Michálek Téma:Moje kniha."

Podobné prezentace


Reklamy Google