Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

TELEVIZE PUBLIC Prezentace televize, sledovanost, kontakty Květen 2010.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "TELEVIZE PUBLIC Prezentace televize, sledovanost, kontakty Květen 2010."— Transkript prezentace:

1 TELEVIZE PUBLIC Prezentace televize, sledovanost, kontakty Květen 2010

2 KDO JSME Public… je nová, moderní a originální digitální televize, která svým programem zaplňuje žádaný prostor na televizním trhu. … je nová, moderní a originální digitální televize, která svým programem zaplňuje žádaný prostor na televizním trhu. … je televize zaměřená na životní styl, která mapuje svět volného času, cestování, kultury, módy, techniky a dalších oblastí, které se týkají každého z nás. Public … „TELEVIZE O NÁS“

3 CÍLOVÁ SKUPINA – DIVÁCKÁ OBEC Public … …hlavní cílovou skupinou televize jsou diváci ve věku let, kteří mají zájem o dění okolo sebe a aktuální trendy. …se obrací na publikum, které se vyznačuje aktivním přístupem k životu. Public od června více pro děti… …vzhledem k akvizici nového dětského a teens kontentu se Public chce zaměřit také na TG 4+ (TG def. 4 – 14 YO)

4 ZPŮSOBY ŠÍŘENÍ - DISTRIBUCE Public … … distribuuje svůj program širokým a komplexním způsobem: SATELITNÍ (DVB-S) – DIGITÁLNÍ (DVB-T) – KABELOVOU i IPTV cestou. … pokrývá svým signálem celou Českou republiku (v kombinaci). Public začíná budovat multichannel… … již zanedlouho se rozšíří distribuční kanály také na mobilní telefony (pro tuto službu chystáme BTL kampaň)

5 Digitální satelitní vysílání DVB-S Celá ČR, SR CS link na pozici 23,5 stupňů východně, družice Astra 3A,1E, 1G. Bez dekódovací karty. DVB-S vysílání televize PUBLIC přijímá cca domácností. Digitální satelitní vysílání DVB-C Česká republika – funkční systémy kabelových a IPTV provozovatelů. Trvalý nárůst – aktuální pokrytí cca domácností. Online streaming: nepřetržité vysílání televize PUBLIC na internetu a vybrané k přímému přehrání pořady ve webovém archivu + diskuze.www.publictv.cz Digitální pozemní vysílání DVB-T DVB-T vysílání televize PUBLIC pokrývá 60% populace ČR. Ve městech je běžný příjem TV na pokojovou anténu. 04/201005/2010 AKTUÁLNÍ POKRYTÍ

6 [tis] MĚSÍČNÍ SLEDOVANOST v [tis]

7 VÝVOJ SLEDOVANOSTI v [tis] 2010

8 SLEDOVANOST DLE POHLAVÍ v [%]

9 [tis] SLEDOVANOST DLE VZDĚLÁNÍ v [tis]

10 [tis] SLEDOVANOST DLE VĚKU v [tis]

11 RATINGOVÁ KŘIVKA v [%] Květen 2010

12 POTŘEBNÉ KONTAKTY Televize Public – PublicCom, a. s. Václavské náměstí 802/ Praha 1 Česká republika Tel.: Fax: Obchodní oddělení: PR a marketing, tiskové oddělení:


Stáhnout ppt "TELEVIZE PUBLIC Prezentace televize, sledovanost, kontakty Květen 2010."

Podobné prezentace


Reklamy Google