Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PowerPoint 2007: Diagramy a symboly Lekce 16. Úkol Na 3. snímku se nachází tzv. organizační diagram (obrázek SmartArt), který zobrazuje strukturu zaměstnanců.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PowerPoint 2007: Diagramy a symboly Lekce 16. Úkol Na 3. snímku se nachází tzv. organizační diagram (obrázek SmartArt), který zobrazuje strukturu zaměstnanců."— Transkript prezentace:

1 PowerPoint 2007: Diagramy a symboly Lekce 16

2 Úkol Na 3. snímku se nachází tzv. organizační diagram (obrázek SmartArt), který zobrazuje strukturu zaměstnanců školy. Proveďte v něm následující změny: 1.Ekonomka bude mít stejné postavení jako hospodářka a bude součástí sekretariátu. 2.Učitelský sbor přejmenujte na pedagogický sbor. 3.K pedagogickému sboru přidejte učitele(ku) angličtiny, který(á) bude mít stejné postavení jako ostatní učitelé. Přibližně do levého dolního rohu 3. snímku umístěte textové pole, do kterého vložíte symbol ©, následovaný mezerou a textem „Copyright 2011“.

3 Organizační diagram Ředitel školy Sekretariát Hospodářka EkonomkaZástupce Školník Učitelský sbor učitel(ka) matematiky učitel(ka) fyziky učitel(ka) přírodopisu učitel(ka) češtiny učitel(ka) tělocviku


Stáhnout ppt "PowerPoint 2007: Diagramy a symboly Lekce 16. Úkol Na 3. snímku se nachází tzv. organizační diagram (obrázek SmartArt), který zobrazuje strukturu zaměstnanců."

Podobné prezentace


Reklamy Google