Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Podobné prezentace

Prezentace na téma: "Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru."— Transkript prezentace:

1 Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… 17.11.2012 – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… 17.11.2012 – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… 14.11.2012 – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí…

2 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Premier league Fotbal – Gambrinus liga Hokej – Tipsport extraliga 63.minutaChelsea:QPR2:1 přestávkaManchester UTD:Arsenal0:0 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 2.přestávkaKarlovy Vary:Slavia Praha0:3

3 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… 17.11.2012 – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… 17.11.2012 – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… 14.11.2012 – Výluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přihlášení administrátora Uživatelské jméno: Heslo: Přihlásit se admin ******** Storno

4 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 17.11.2012 – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… Gambrinus liga Premier league

5 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Premier league Fotbal – Gambrinus liga 63.minutaChelsea:QPR2:1 přestávkaManchester UTD:Arsenal0:0 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 Gambrinus liga Premier league

6 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Gambrinus liga (přidat do oblíbených)přidat do oblíbených Aktuální kolo: Kalendář: PořadíTýmZVRPSkóreBody 1.Slavia Praha440010:312 2.Dukla Praha42204:28 3.Sparta Praha40223:72 4.Baník Ostrava40220:52 Gambrinus liga Premier league 90.Sparta Praha :Dukla Praha1:3 75.Slavia Praha :Baník Ostrava0:2 dnesSlovan Liberec :Sigma Olomouc 0:0 10.12.Sparta Praha :Slavia Praha 10.12.Dukla Praha :Baník Ostrava 11.12.Jablonec:Sigma Olomouc

7 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava Stav:2:0 (1:0) Střelci:34. S.Vlček, 65.M.Latka Minuta:75. Místo:stadion Eden Diváci:16231 Rozhodčí:Novák – Sovák, Polák Aktuální dění: Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsportFortuna Slavia 1,151,21,15 X 44,34,1 Baník 898,6 MinutaAkce 65.GÓL! Martin Latka zvyšuje hlavou na dvougólové vedení pro domácí. 65.Stanislav Vlček vybojoval svým průnikem rohový kop pro Slavii. 63.Závar před brankou Slavie. K míči se dostal Václav Svěrkoš a přízemní střelou trefil tyč.

8 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 14.11.2012 – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Tipsport extraliga

9 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Hokej – Tipsport extraliga 2.přestávkaKarlovy Vary:Slavia Praha0:3 Tipsport extraliga

10 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 14.11.2012 – Výluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí. Výluka tedy stále pokračuje a zatím nikdo není schopen říci, zda-li se bude hrát ještě letos nebo bude celý ročník zrušen. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus euismod, diam a venenatis congue, odio lectus accumsan nisi, non rutrum enim velit ac enim. Aenean a lacus vel elit rutrum rutrum. Curabitur vitae mi tortor, in pharetra ipsum. Aliquam ac sem sed elit hendrerit feugiat. Aenean at est ut tortor cursus semper. Maecenas vel nulla risus, nec fermentum augue. Donec eu leo sit amet ligula pretium porta tristique quis erat. Cras non risus libero. Integer eget ligula ut enim interdum fermentum id sit amet enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla malesuada tempor leo, ac commodo dolor. Zpět

11 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 14.11.2012 – Výluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí. Výluka tedy stále pokračuje a zatím nikdo není schopen říci, zda-li se bude hrát ještě letos nebo bude celý ročník zrušen. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus euismod, diam a venenatis congue, odio lectus accumsan nisi, non rutrum enim velit ac enim. Aenean a lacus vel elit rutrum rutrum. Curabitur vitae mi tortor, in pharetra ipsum. Aliquam ac sem sed elit hendrerit feugiat. Aenean at est ut tortor cursus semper. Maecenas vel nulla risus, nec fermentum augue. Donec eu leo sit amet ligula pretium porta tristique quis erat. Cras non risus libero. Integer eget ligula ut enim interdum fermentum id sit amet enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla malesuada tempor leo, ac commodo dolor. Zpět Tipsport extraliga

12 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Gambrinus liga(odstranit z oblíbených)odstranit z oblíbených 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2

13 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace Fotbal – Gambrinus liga(odstranit z oblíbených) 90.minutaSparta Praha:Dukla Praha1:3 75.minutaSlavia Praha:Baník Ostrava0:2 Opravdu odstranit? AnoNe

14 Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… 17.11.2012 – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… 17.11.2012 – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… 14.11.2012 – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přidat novinku Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Přidat utkání

15 Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Kategorie: Nadpis: Text novinky: Přidat novinku Fotbal Korupce v Gambrinus lize Korupce v Gambrinus lize opravdu existuje… PřidatStorno Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Přidat utkání

16 Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit 25.11.2012 – Korupce v Gambrinus lize Korupce v Gambrinus lize opravdu existuje… 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru zvítězil Radek Štěpánek… 17.11.2012 – Gambrinus liga pokračuje 15.kolem Kdo se stane „půlmistrem“? Nejblíže mají hráči… 17.11.2012 – Berdych se Štěpánkem získali druhý bod V sobotní čtyřhře vyhrál český pár ve čtyřech setech nad španělskými vítězi turnaje mistrů… 14.11.2012 – Výluka NHL pokračujeVýluka NHL pokračuje Ani při dnešním jednání mezi vedením NHL a vedením hráčské asociace nedošlo k rozhodnutí… Přidat novinku Přidat utkání

17 Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Kategorie: Soutěž: Domácí: Hosté: Kolo: Datum: Čas: Přidat novinku Fotbal PřidatStorno Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit Teplice Brno Gambrinus liga 8. Přidat utkání 28.11.2012 15:30

18 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Zbrojovka Brno– FK Teplice Datum:28.11.2012, 15:30 Stav:-:- (-:-) Střelci: Minuta: Místo: Diváci: Rozhodčí: Aktuální dění: (přidat akci)přidat akci Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsport Brno 1,81,7 X 44,3 Teplice 2,42,3 MinutaAkce Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit

19 FotbalHokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Zbrojovka Brno– FK Teplice Datum:28.11.2012, 15:30 Stav:-:- (-:-) Střelci: Minuta: Místo: Diváci: Rozhodčí: Aktuální dění: (přidat akci)přidat akci Gambrinus liga Premier league Aktuální kurzy: ChanceTipsport Brno 1,81,7 X 44,3 Teplice 2,42,3 MinutaAkce minutazde popište akci Přihlášen: Admin OdhlásitOdhlásit

Stáhnout ppt "Fotbal HokejTenisOblíbené Novinky Aktuální výsledky Administrace 18.11.2012 – Češi vyhráli Davisův pohár V rozhodujícím pátém zápase finále Davisova poháru."