Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PÍSEMNÉ NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM A TROJCIFERNÝM ČINITELEM Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PÍSEMNÉ NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM A TROJCIFERNÝM ČINITELEM Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím."— Transkript prezentace:

1 PÍSEMNÉ NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM A TROJCIFERNÝM ČINITELEM Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_626_5TR_M Autor: Mgr. Iveta Grocholová 1

2 Název vzdělávacího materiáluPísemné násobení dvojciferným a trojciferným činitelem Číslo vzdělávacího materiáluVY_32_INOVACE_626_5TR_M Číslo šablonyIII/2 AutorIveta Grocholová, Mgr. Ročník5. dle zařazení v ŠVP Vyučovaný předmět dle ŠVPMatematika TémaPísemné násobení dvojciferným a trojciferným činitelem Očekávaný výstupŽák písemně násobí dvojciferným a trojciferným činitelem Anotace (způsob použití) Inovovaný výukový materiál slouží k seznámení žáků s písemným násobením dvojciferným a trojciferným činitelem Datum vytvořeníProsinec 2012 Druh výukového materiáluPrezentace v PowerPointu Klíčová slovaPísemné násobení, dvojciferný činitel, trojciferný činitel Rozvíjené klíčové kompetenceKompetence k učení a k řešení problémů Použitá literatura a zdrojeVlastní CZ.1.07/1.4.00/ – EU Peníze školám METODICKÝ LIST VÝUKOVÉHO MATERIÁLU 2

3 1482 · POSTUP NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM ČINITELEM

4 6547 · POSTUP NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM ČINITELEM

5 2 563 · POSTUP NÁSOBENÍ TROJCIFERNÝM ČINITELEM

6 8 027 · POSTUP NÁSOBENÍ TROJCIFERNÝM ČINITELEM

7 VYPOČÍTEJ · · ·


Stáhnout ppt "PÍSEMNÉ NÁSOBENÍ DVOJCIFERNÝM A TROJCIFERNÝM ČINITELEM Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím."

Podobné prezentace


Reklamy Google