Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PÍSEMNÉ SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_639_5TR_M.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PÍSEMNÉ SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_639_5TR_M."— Transkript prezentace:

1 PÍSEMNÉ SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_639_5TR_M Autor: Mgr. Iveta Grocholová 1

2 Název vzdělávacího materiáluPísemné sčítání a odčítání Číslo vzdělávacího materiáluVY_32_INOVACE_639_5TR_M Číslo šablonyIII/2 AutorIveta Grocholová, Mgr. Ročník5. dle zařazení v ŠVP Vyučovaný předmět dle ŠVPMatematika TémaPísemné sčítání a odčítání Očekávaný výstupŽák správně zapíše a sčítá písemně. Žák správně zapíše a odčítá písemně. Anotace (způsob použití)Inovovaný výukový materiál slouží k procvičování žáků s písemným sčítáním a odčítáním Datum vytvořeníŘíjen 2012 Druh výukového materiáluPrezentace v PowerPointu Klíčová slovaPísemné sčítání, odčítání Rozvíjené klíčové kompetenceKompetence k učení a kompetence řešení problémů Použitá literatura a zdrojeVlastní CZ.1.07/1.4.00/ – EU Peníze školám METODICKÝ LIST VÝUKOVÉHO MATERIÁLU 2

3 ZAPIŠ SPRÁVNĚ POD SEBE A VYPOČÍTEJ – = = = – =

4 ZAPIŠ SPRÁVNĚ POD SEBE A VYPOČÍTEJ = = = =

5 ZAPIŠ SPRÁVNĚ POD SEBE A VYPOČÍTEJ POZOR NA ZNAMÉNKA! = = = =

6 VYPOČÍTEJ A NAJDI CHYBY POZOR NA ZNAMÉNKA! = = = =

7 VYPOČÍTEJ A NAJDI CHYBY POZOR NA ZNAMÉNKA! = = = =


Stáhnout ppt "PÍSEMNÉ SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ Základní škola Karviná – Nové Město tř. Družby 1383 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT VY_32_INOVACE_639_5TR_M."

Podobné prezentace


Reklamy Google