Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Mentoring, co a jak? Mgr. Václav Šneberger. Proč mentoring?  Mentoring je dobrovolná podpora jedné osoby (mentee) druhou (mentor). Hlavní pilíře:  podpora.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Mentoring, co a jak? Mgr. Václav Šneberger. Proč mentoring?  Mentoring je dobrovolná podpora jedné osoby (mentee) druhou (mentor). Hlavní pilíře:  podpora."— Transkript prezentace:

1 Mentoring, co a jak? Mgr. Václav Šneberger

2 Proč mentoring?  Mentoring je dobrovolná podpora jedné osoby (mentee) druhou (mentor). Hlavní pilíře:  podpora iniciativy a zodpovědnosti  individuální provázení  nasměrování k osobnímu a profesnímu rozvoji  zvyšování efektivity a kvality.

3 3 Školení nebo mentoring? Nebo obojí? DVPP ŠVP Pedagogické kompetence

4 Česká asociace mentoringu ve vzdělávání  Profesní organizace zaručující rozvoj a výzkum v oblasti mentoringu  Profesní organizace sdružující profesionály/ky v oboru, mentory/ky, učitele/ky, rodiče  Profesní organizace certifikující kvalitní mentory/ky a ručí za kvalitu služeb takových osob  Profesní organizace podporující učitele/ky v kultivaci jejich pedagogických kompetencí

5 MENTOR JE FANOUŠKEM UČITELŮ/LEK !!!

6 6 Česká asociace mentoringu ve vzdělávání  www.camv.cz www.camv.cz  vaclav.snebeger@camv.cz vaclav.snebeger@camv.cz  603847474  www.camv.cz (od 15.4. 2014) www.camv.cz  Mentoring je cesta, cesta je mentoring 6


Stáhnout ppt "Mentoring, co a jak? Mgr. Václav Šneberger. Proč mentoring?  Mentoring je dobrovolná podpora jedné osoby (mentee) druhou (mentor). Hlavní pilíře:  podpora."

Podobné prezentace


Reklamy Google