Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. 5. Setkání vozíčkářů proběhlo tradičně v bezbariérovém centru Březiny.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. 5. Setkání vozíčkářů proběhlo tradičně v bezbariérovém centru Březiny."— Transkript prezentace:

1 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. 5. Setkání vozíčkářů proběhlo tradičně v bezbariérovém centru Březiny Akce se zúčastnilo asi 60 lidí…

2 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Vyjížďka je dlouhá asi 30km. Držíme se cest na které máme od majitele, pana Bati, řádné povolení.

3 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Sněhu není mnoho, námrazy na stromech je víc a tak v krásné zimní atmosféře šplháme k vrcholům a zase dolů. Sem tam nás „pohladí“ nějaká ta větev, za krk napadá jinovatka, tak už to v lese chodí.

4 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Máme málo vozíků a tak tři sajdkáry jedou až do dílny mezi stroje, majitelé jsou prostě SUPER. Někdo poznamenal „teď tady měla být televize, to by byla reportáž“. Exkurze končí, stmívá se, tak mažeme „domů „ - do centra. Vyjížďka končí v dílně Gufex, kde se mimo jiné vyrábí hokejové puky do celého světa na MS, NHL atd.

5 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s.

6 Setkání nových i známých přátel ;-)

7 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Večerní posezení u krbu nám zpříjemnilo zajímavé povídání s paralympioničkou Evou Kacanu která byla zlatá ve vrhu koulí na paralympiádě v Pekingu 2008

8 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. U krbu proběhla ukázka asistenčního psa a canisterapie

9 V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Projížďka zimní krajinou :)

10 Dík patří všem zúčastněným, asistentům, lidem kteří pomáhali a kteří nás podpořili jak finančně tak materiálně ;-) Zejména: Obci Kateřinice, Austin Detonator s.r.o. Dětské bezbariérové centrum Březiny, Gufex, CAR CLUB Hospoda U Panáčků - Jaroslava Hruškova Luboš Navrátil, Jaroslav Holík, Libor Filák, Lesy a statky Tomáše Bati, Jan Doležal a spol… Hasiči a to p.Kobéda a p.Uličník p.Evě Kacanu, p.Daniele Kuncové Emilie Kamasová, členkám senior klubu, všem patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s.

11 Akci pořádala: Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. Děkujeme Všem, kteří nás podpořili ;-) Kontakt a informace na: email: m.o.v@email.cz MoravskaOrganizaceVozickaru@seznam.cz tel.: 733 588 434 číslo účtu: 243740425/0300


Stáhnout ppt "V. Kateřinické zimní setkávání vozíčkářů 2014 Moravská Organizace Vozíčkářů o.s. 5. Setkání vozíčkářů proběhlo tradičně v bezbariérovém centru Březiny."

Podobné prezentace


Reklamy Google