Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

První výstava afrických fialek LITOMĚŘICE 1.-3. 6. 2007.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "První výstava afrických fialek LITOMĚŘICE 1.-3. 6. 2007."— Transkript prezentace:

1 První výstava afrických fialek LITOMĚŘICE

2

3 Vyjednávání Začalo to někdy v březnu roku 2007, když Jan Stanzel, Monika Papežová, Simona Veselá a Belo Jamriška vyjednali účast SZO Africké fialky na výstavě v Litoměřicích…

4

5 Instalace výstavy …a vypuklo to ráno příjezdem členů SZO do Litoměřic. Na instalaci se podíleli Jana Bohůnková, Belo Jamriška, Hedvika Lehká, Martina Oršlová, Monika Papežová, Jan Stanzel, Simona Veselá a Lenka Vítová.

6 Původní vzhled expozice

7 Makalo se a makalo…

8 …a prohlíželo a třídilo Každá rostlinka byla prohlédnuta. Květináč se obalil jutou a byla přidělena vytištěná jmenovka. Rostliny byly roztříděny dle typu mini, standard, pestrolistá a převislá… …a byly nainstalovány do expozice (stejné kultivary do společné skupiny).

9 Záda bolela, ale byla pohoda…

10 Začalo aranžování…

11 …konečný výsledek…

12 …a spokojenost

13 Tak zveme i Vás… V celém areálu výstaviště byly umístěné poutače, které návštěvníky zvaly na výstavu výpěstků naší SZO Africké fialky.

14

15 , 10:00 Velký třesk… Zájem o africké fialky byl velký, jistě i díky tomu, že šlo o první oficiální výstavu v České republice. Branami výstaviště prošlo za dobu výstavy více než návštěvníků.

16 Prohlížet bylo co…

17 …rozmanitost velká

18 Vysvětlovali jsme a informovali o SZO Africké fialky

19 Radili, jak pěstovat…

20 …jak předcházet nemocem fialek

21 Nabízeli literaturu i prostředky na pěstování a ochranu…

22 …navazovali kontakty

23 Poděkování patří… …ano, poděkování za dodání kvetoucích rostlinek do expozice patří členkám a členům SZO AF Janě Bohůnkové, Ester Čaplové, Belu Jamriškovi, Anně Jarošové, Marii Lejnarové, Hedvice Lehké, Monice Papežové, Zuzaně Slavíkové, Janu Stanzelovi, Olze Strnadové, Simoně Veselé a Lence Vítové.

24 Premiant roku 2007 Nejžádanějším kultivarem roku 2007 se stal CRIMSON ICE.

25

26

27

28 Závěr Výstava byla úspěšná - jak pro popularizaci naší SZO Africké fialky, tak i fialek samých. Velké poděkování patří všem, kdo přispěli k její realizaci přípravou materiálů, instalací, likvidací, vystavením svých exponátů či přímo fyzickou účastí. Bez tohoto přičinění by výstava nebyla… Děkujeme také vedení a pracovníkům výstaviště za podporu a poskytnuté vynikající podmínky, firmě KB-Blok za materiální podporu, a především redakci časopisu Zahrádkář, jmenovitě Janu Stanzelovi, za rady a propagaci. © Belo Jamriška


Stáhnout ppt "První výstava afrických fialek LITOMĚŘICE 1.-3. 6. 2007."

Podobné prezentace


Reklamy Google