Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HORKÉ SRDCE. CO JE LÁSKA Co láska skrývá,co to je, když nedá lidem pokoje, když kolem vše má ze zlata, Je chudá a ne bohatá? Láska je vždy jen jinotaj,

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HORKÉ SRDCE. CO JE LÁSKA Co láska skrývá,co to je, když nedá lidem pokoje, když kolem vše má ze zlata, Je chudá a ne bohatá? Láska je vždy jen jinotaj,"— Transkript prezentace:

1 HORKÉ SRDCE

2 CO JE LÁSKA Co láska skrývá,co to je, když nedá lidem pokoje, když kolem vše má ze zlata, Je chudá a ne bohatá? Láska je vždy jen jinotaj, láska jsou muka,věčný ráj. Je pokladem i bez peněz, Je tíží, co lze neunést. Láska má svoji vidinu, nelze ji psát rým po rýmu. Je vždy vkladem bez návratu, jen málo stačí, není tu.

3 Láska je hrou co nelze hrát, nelze ji jenom vzít a brát, láska se dává, musí dát, své meze nezná a nechce znát. Co je to láska, co to je? Nedá mým veršům pokoje. Jen jedno vím, a mohu znát, láska je vše, co sám chceš dát! Co láska skrývá,nepovím, Je dál pro verše tajemstvím. Jen jedno moudro řeknu snad, že není sex a touha brát, láska je vše,co můžeš dát!

4 Podzimn í

5 Jsem st á le tvůj

6 Přání

7 Snad v íš

8 V íš l á sko

9 Tvůj st í n

10 Jarn í

11 Opět jaro

12 Letn í slunce

13 Letn í večer

14 Nezn á m é

15 Úplněk

16 Pochodeň Amorova

17 Oheň a led

18 Sen

19 Trpk é v í no

20 Př í boj

21 L á ska je

22 Tis í ce ver š ů

23 Sněn í

24 Přelud

25 Když

26 Jen sn í t ?

27 Čas plyne d á l

28 Hled á n í

29 Jen jednu l á sku

30 Jsou dny...

31 Lavička

32 Maminka

33 Vzpom í nka

34 KONEC (c) Oldřich Denk 2007


Stáhnout ppt "HORKÉ SRDCE. CO JE LÁSKA Co láska skrývá,co to je, když nedá lidem pokoje, když kolem vše má ze zlata, Je chudá a ne bohatá? Láska je vždy jen jinotaj,"

Podobné prezentace


Reklamy Google