Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Organizace důchodců Třineckých železáren » Je organizační jednotkou ZO OS KOVO Třineckých železáren se statutem útvarové.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Organizace důchodců Třineckých železáren » Je organizační jednotkou ZO OS KOVO Třineckých železáren se statutem útvarové."— Transkript prezentace:

1 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Organizace důchodců Třineckých železáren » Je organizační jednotkou ZO OS KOVO Třineckých železáren se statutem útvarové organizace. » hlásí se k účasti na činnosti Asociace důchodců odborářů při ČMKOS » Zabezpečuje potřeby, zájmy a péči o důchodce - členy OD, v oblasti sociální, zdravotní, kulturní, sportovní a vytváření podmínek k účasti členů ODTŽ na aktivní odborové práci a společenském dění v regiónu Sídlo: Klubu Důchodců TŽ Třinec - Dolní Lištná, Kaštanová 2 Tel: 558 321 218 email: tzduc@seznam.cz

2 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Naše organizace má : * k 27. březnu 2013 je evidováno 1 811 členů, * dělí se na 15 členských obvodů, z nichž každý má 3 až 6 odborových úseků. V čele členského obvodu stojí volený zmocněnec, odborový úsek vede úsekový důvěrník, * organizaci vede jednadvacetičlenný výbor, z titulu funkce jsou členy výboru zmocněnci členských obvodů, zbývající členy volí volební konference, * k činnosti některých svých členských obvodů využíváme podle možností také místností v objektech „Klubu důchodců" (nebo jiných místností) v Českém Těšíně, Bystřici n/Ol., Jablunkově a Střiteži. * Mimo pevnou organizační strukturu existují tzv. nezařazení členové ze vzdálenějších míst České i Slovenské republiky, kteří komunikují s organizací převážně písemně.

3 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Klub důchodců Třineckých železáren Třinec - Folvark, Kaštanová 2 Klubovna z bufetem je otevřena ve všední dny od 13‘00 do 18‘00 hodin Úřední dny sekretariátu jsou vždy v úterý a pátek [když není svátek] od 8‘ 00 do 11‘ 45 hodin

4 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Sekretariát Organizace důchodců TŽ Úřední dny : úterý a pátek od 8‘ 00 do 11‘ 45 hod. předsedaIng. BRUK Gustav předsedaIng. BRUK Gustav tajemníkWALASKÁ Alžběta tajemníkWALASKÁ Alžběta hospodářKRAUS Jaroslav hospodářKRAUS Jaroslav pokladníkKOZOKOVÁ Anna pokladníkKOZOKOVÁ Anna členská evidenceMITRYCHOVÁ Denisa členská evidenceMITRYCHOVÁ Denisa oddělení péče o členyHUBÁČKOVÁ Anna, CIESLAROVÁ Marta oddělení péče o členyHUBÁČKOVÁ Anna, CIESLAROVÁ Marta zájezdová komiseKOUTNÝ Miroslav, Mgr. BOTKOVÁ Jarmila zájezdová komiseKOUTNÝ Miroslav, Mgr. BOTKOVÁ Jarmila členka záj. Komise a zást. člen. úseku TřinecIng. JAKOUBKOVÁ Jiřina členka záj. Komise a zást. člen. úseku TřinecIng. JAKOUBKOVÁ Jiřina kulturní komiseHECZKOVÁ Helena kulturní komiseHECZKOVÁ Helena zásobováníCHODUROVÁ Marta zásobováníCHODUROVÁ Marta technická komiseKOZIEL Josef, HARATYK Pavel technická komiseKOZIEL Josef, HARATYK Pavel sekce ženSTONAVSKÁ Marie sekce ženSTONAVSKÁ Marie zahrádkářský kroužekTOMISOVÁ Vanda zahrádkářský kroužekTOMISOVÁ Vanda zástupce člen. úseku JablunkovSZKANDERA Antonín zástupce člen. úseku JablunkovSZKANDERA Antonín zástupce člen. úseku BystřiceKOŽDOŃ Vladislav zástupce člen. úseku BystřiceKOŽDOŃ Vladislav zástupce člen. úseku VendryněSUPIK Karel zástupce člen. úseku VendryněSUPIK Karel zástupce člen. úseku Český TěšínIng. BRODA Linhart zástupce člen. úseku Český TěšínIng. BRODA Linhart zástupce člen. úseku StřítěžKUBISZOVÁ Helena zástupce člen. úseku StřítěžKUBISZOVÁ Helena

5 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Sekretariát má k dispozici: @ budovu Klubu se 3 společenskými místnostmi, 7 kancelářemi, 5 prov. místnostmi a 4 místnosti [zatím] nepouživatelné. @ 7 počítačů, 6 tiskáren, 1 skener a jeden kopírovací stroj. @ evidence členů je zajišťována výpočetní technikou. @ 2x ročně zasíláme do rodin členů 8-str. „Informátor“.

6 O D B O R O V Ý S V A Z K O V O


Stáhnout ppt "O D B O R O V Ý S V A Z K O V O Organizace důchodců Třineckých železáren » Je organizační jednotkou ZO OS KOVO Třineckých železáren se statutem útvarové."

Podobné prezentace


Reklamy Google