Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

1 Čistění sanitárních zařízení JD Advantage. 2 TASKI Sani – čistění sanity Optimální řešení Sani CidSani CalcSani Clonet Alternativa k optimálu Sani 100.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "1 Čistění sanitárních zařízení JD Advantage. 2 TASKI Sani – čistění sanity Optimální řešení Sani CidSani CalcSani Clonet Alternativa k optimálu Sani 100."— Transkript prezentace:

1 1 Čistění sanitárních zařízení JD Advantage

2 2 TASKI Sani – čistění sanity Optimální řešení Sani CidSani CalcSani Clonet Alternativa k optimálu Sani 100 Velmi silné Sani Ami*Sani Acid*Sani WC Premium Speciality Sani Flow*Sani Bloc* Sani Uribloc* Disinfekce JohnsonDiversey Oxivir * Pripravujeme, zatiaľ možné len ako vzorka z WE portfólia

3 3 TASKI Sani Cid alt. TASKI Sani 100 TASKI Sani Calc TASKI Sani Clonet Optimální řešení a alternativa

4 4 Sani Cid Popis –Čistící prostředek na sanitu, tvrdá voda Vlastnosti –Čistící prostředek na bázi kyseliny citrónové na sanitární zařízení, pro tvrdou vodu, šetrný na pokožku, odstraní slabé nánosy vodního kamene Aplikace –Vzhled: červená kapalina, středně až vysocepěnivá –Dop. ředění: 1% do vědra, 8% pro sprejovou aplikaci –Aplikace: Nasprejuj na utěrku a vytírej. Na silně znečištěné nastříkej přímo a nech působit. Praktické tipy: použij napěňovač na zabránění rozprašování

5 5 Sani Calc Předešlý název - Calcacid Popis –Odstraňovač vodního kamene Vlastnosti –Odstraňovač vodního kamene. Uzávěr s krčkem na pohodlnou aplikaci Aplikace –Vzhled: červená kapalina, středně a vysocepěnivá –Dop. ředění: 1% - 10% do vědra, zvyš při silném znečištění –Aplikace: Aplikuj na povrch, nech působit Praktické tipy: Na hrubé nánosy použij neředěné, předvlhči na cementové spáry, k napěnění prostředku použij houbičku –Důležité: Nemixovat s chlórovými prostředkami, nepoužívat na mramor, dokonale opláchni!

6 6 Sani Clonet Předešlý název - Clonet Popis Čistící prostředek na toalety Vlastnosti –Odstraňuje vodní kámen a jiné nánosy solí z toaletních mís a pisoárů. Směrový uzávěr na ulehčení aplikace. –Na bázi kyseliny fosforečné Aplikace –Vzhled: červená kapalina, vhodná viskozita na dobrou přilnavost na porcelánový povrch –Ředění: neředí se –Aplikace: aplikuj pod okraj, nech působit 5-10 min, prokartáčuj a spláchni –Důležité: Nepoužívat s chlórovými prípravkami, nepoužívat na mramor!

7 7 Sani 100 Předešlý název 100 Popis –Čistící prostředek na sanitu Vlastnosti –Na denní čistění, bezpečný na povrchy, zabráňuje tvorbě vodního kamene a vápenatých solí Aplikace –Vzhled: červená kapalina, středně pěnivá –Dop. ředění: 1% do vědra, 8% na sprejové čištění Zvýšit pri silném znečištění –Aplikace: Nastříkej na utěrku a vytírej. Na silné skvrny nastříkej přímo a nech působit Praktické rady: při 1% je bezpečný na mramor, zabraňuje usazování vápenatých usazenin

8 8 TASKI Sani WC Premium TASKI Sani Acid* TASKI Sani Ami* TASKI Sani Flow* TASKI Sani Block* TASKI Sani Uriblock* Silné a speciální prostředky * Připravujeme, zaím možné jen jako vzorek z WE portfolia

9 9 Sani WC Premium Popis –Velmi silný čistící prostředek na toaletní mísy Vlastnosti –Odstraňuje úporné usazeniny vodného kamane, rezy, moč. solí a jiných nánosů z toaletních mís a pisoárů. –Na bázi kyseliny chlórovodikové Aplikace –Vzhled: bezbarvá kapalina, vysoce pěnivá –Ředění: použij neředěné přes napěňovací uzávěr –Aplikace: navlhči vodou pod okrajom mísy, aplikuj s aplikační kefou a nech působit. Pročisti kartáčem a spláchni. –Důležité: Nemíchat s chlórovými produkty, nepoužívat na mramor!

10 10 Sani Acid* Popis –Velmi silný odstraňovač vodního kamene Vlastnosti –Odstraňuje vodní kámen a vápenaté usazeniny a rzi z tvrdých povrchů odolných vůči kyselinám –Vzhled: bezbarevná kapalina, středně až vysoce pěnivá –Ředění: 1% - 5%, zvýšit při silných usazeninách –Aplikace: Aplikuj na povrch, nech působit, prokartáčuj a dobře opláchni. Praktické tipy: Na úporně, silné nánosy použij neředěný, předvlhči cementové spáry, na napěnění prostředku použij houbu. –Důležité: Nemíchat s chlórovými prostředky, nepoužívat na mramor, důkladně opláchnout

11 11 Sani Ami* Popis –Velmi silný čistící prostředek na sanitu Vlastnosti –Alkalický čistící prostředek, odstraňuje usazené vápenaté soli Aplikace –Vzhled: světle červená kapalina, lepší přilnavost –Ředění: neředí se –Aplikace: předvlhči povrch, aplikuj, nech působit, vydrhni kartáčem a důkladně opláchni –Důležité: nepoužívat na povrchy citlivé na kyselinu (mramor) pro obsah složek vážicích vápník

12 12 Sani Flow* Popis –Uvolňování odpadů Vlastnosti –Rozpouští vlasy a jiné organické zbytky v odpadech, čistí je a uvolňuje. Dětský bezpečnostní uzávěr pro bezpečnou manipulaci. –Na bázi hydroxidu sodného Aplikace –Vzhled: číra kapalina –Ředění: neředí se –Aplikace: vylej 20 – 50 ml do výlevky a nech působit 15 min. Zvyš množství a prodluž čas při silném znečištění Praktické tipy: Použij pravidelně k preventivnímu zabránění ucpání –Důležité: Vysoká alkálie. Zabraň kontaktu s kůží (leptavý)

13 13 Sani Bloc* Popis –Závěsný WC blok Vlastnosti –Účinek “3 v 1”: Čistí, preventivně působí proti usázeninám vod. kamene a solí, odstraňuje zápachy z mís Aplikace –Vzhled: žlutý blok v závěsnym košíku –Řědění: závěs přímo na okraj toaletní mísy Praktické tipy: zabraňuje tvorbě kamene každým spláchnutím, odstraňuje nepříjemné zápachy a ulehčuje čištění.

14 14 Sani Uribloc* Popis –Pisoárové, WC bloky Vlastnosti –Účinek “3 v 1”: Čistí, preventivně působí proti usázeninám vod. kamene a solí, odstraňuje zápachy z mís Aplikace –Vzhled: zelené bloky –Ředění: umísti přímo na sítko v pisoáru –Aplikace: speciální směs detergentů, zložky proti usázeninám kamene a parfumované oleje účinkují každým spláchnutím –Důležité: nevkládat přímo do odtoku (hrozí ucpání)

15 15


Stáhnout ppt "1 Čistění sanitárních zařízení JD Advantage. 2 TASKI Sani – čistění sanity Optimální řešení Sani CidSani CalcSani Clonet Alternativa k optimálu Sani 100."

Podobné prezentace


Reklamy Google