Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Centra odborného vzdělávání v zemědělství Ing. Jaroslava Nekvasilová.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Centra odborného vzdělávání v zemědělství Ing. Jaroslava Nekvasilová."— Transkript prezentace:

1 Centra odborného vzdělávání v zemědělství Ing. Jaroslava Nekvasilová

2 Centra odborného vzdělávání v zemědělství AKČR se již řadu let snaží zlepšit úroveň praktického vzdělávání ve středních zemědělských školách, zaměstnavatelé to požadují Špatná úroveň je dána především nedostatkem finančních zdrojů na investice – vybavení technikou a technologiemi Blanická 3, Olomouc, tel.: web: portál:

3 Centra odborného vzdělávání v zemědělství AKČR se již řadu let snaží zlepšit úroveň praktického vzdělávání ve středních zemědělských školách, Špatná úroveň je dána především nedostatkem finančních zdrojů na investice – vybavení technikou a technologiemi Blanická 3, Olomouc, tel.: web: portál:

4 Centra odborného vzdělávání v zemědělství COV vzniknou ve vybraných školních statcích Zbylé školní statky budou dál fungovat a plnit funkci praktického vyučování v nižších ročnících.

5 Centra odborného vzdělávání v zemědělství Vznikne 7 COV: - 3 zemědělská - 2 zahradnická - 2 lesnická Důraz na geografické rozmístění Dostatek žáků v centrech

6 Centra odborného vzdělávání v zemědělství AKČR vyjednala na MŠMT finanční podporu COV na investice. Zřizovateli školních statků jsou kraje, finanční podpora půjde přes IROP na kraje. Bude vypsána výzva na MMR

7 Blanická 3, Olomouc, tel.: fax.: web: portál: Děkuji za pozornost Ing. Jaroslava Nekvasilová Tel


Stáhnout ppt "Centra odborného vzdělávání v zemědělství Ing. Jaroslava Nekvasilová."

Podobné prezentace


Reklamy Google