Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

JUDr. Radim Boháč, Ph.D. katedra finančního práva a finanční vědy PF UK 6. listopadu 2013.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "JUDr. Radim Boháč, Ph.D. katedra finančního práva a finanční vědy PF UK 6. listopadu 2013."— Transkript prezentace:

1 JUDr. Radim Boháč, Ph.D. katedra finančního práva a finanční vědy PF UK 6. listopadu 2013

2 Výše hrubé mzdy poplatníka v roce 2012: ,- Kč Zaměstnavatelem sražené zálohy na daň: ,- Kč Poplatníkem zaplacené pojistné na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění: ,- Kč Příjmy z pronájmu nemovitosti: ,- Kč V roce 2012 poplatník prodal byt, ve kterém neměl bydliště, za cenu ,- Kč. Byt zakoupil v roce 2010 za cenu ,- Kč. S poplatníkem žilo ve společné domácnosti jedno nezletilé dítě. Poplatník zaplatil v roce 2012 příspěvky na penzijní připojištění ve výši 7.200,- Kč. Poplatník zaplatil v roce 2012 úroky z hypotéčního úvěru na koupi chaty ve výši ,- Kč. Manželka poplatníka měla za rok 2012 příjmy ve výši ,- Kč. Poplatník jako bezpříspěvkový dárce třikrát v roce 2012 daroval krev. Daň z příjmů fyzických osob - příklad JUDr. Radim Boháč Ph.D. 2

3 JUDr. Radim Boháč, Ph.D. odborný asistent katedry finančního práva a finanční vědy PF UK nám. Curieových Praha tel.: Daň z příjmů fyzických osob - příklad JUDr. Radim Boháč Ph.D.


Stáhnout ppt "JUDr. Radim Boháč, Ph.D. katedra finančního práva a finanční vědy PF UK 6. listopadu 2013."

Podobné prezentace


Reklamy Google