Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Pasivní optické propojovací moduly pro 40G/100G datová centra Jana Lingrová 5. 9. 2014.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Pasivní optické propojovací moduly pro 40G/100G datová centra Jana Lingrová 5. 9. 2014."— Transkript prezentace:

1 Pasivní optické propojovací moduly pro 40G/100G datová centra Jana Lingrová

2 Vývoj přenosových rychlostí serverů IEEE Study Group

3 Požadavky na datová centra Přenosová rychlost Úspora energie [2][2] [1][1] Hustota spojení Bezpečnost [3][3]

4 Přenosová média Metalické kabely [4][4] Optické kabely MM SM

5 10Gb/s Metalika vs. Optika Vzdálenost přenosu dat Průměr kabelu Váha kabelu Hustota spojení Spotřeba energie Šetrnost k životnímu prostředí Náklady Metalika +/- CAT6 55m CAT6A 100m +/- CAT6~5,8mm CAT6A~7,5mm +/-+/-+/-+/---+/-+/- Optika + OM3 300m OM4 550m SM 40km /-+/- Bicsi, 2013

6 Konektory pro datová centra LC SC FC ST E2000

7 Konektory pro datová centra MPO/MTP®LC

8 MPO/MTP MPO vs. MTP®

9 [5][5] Standardní návleky Rozložený konektor

10 Vysokokapacitní produkty

11 Fan Out MTP® 900 Až 12 SX konektorů na vláknech v 900µm

12 Fan Out MTP® – FO box Kovový cylindr Plastový FO box Aplikace

13 Fan Out MTP® 2x3 Rozbočení z 24vl. MTP® ferule na dvě 12vl. ferule pomocí dvou 3mm kabelů

14 Rozvaděče 19” rack s MTP® Kazeta LGX MTP®/LC Nástavec pro vysokou hustotu zapojení MTP®

15 Splitter moduly LGX splitter modul s MTP® rozhraním Kompaktní splitter modul s MTP® rozhraním

16 Vláknová optika v DC

17 Děkuji Vám za pozornost!

18 Zdroje obrázků [1] Steve G. Jones. Hypnosis to change your life. Dostupné na WWW: [2] St. Cuthbert’s RC Primary School. Saving energy. Dostupné na WWW: [3] ComSpark. Safety first. Dostupné na WWW: [4] Hyperline Cabling Systems. Products. Dostupné na WWW: [5] US CONEC. Products - Connectors. Dostupné na WWW:


Stáhnout ppt "Pasivní optické propojovací moduly pro 40G/100G datová centra Jana Lingrová 5. 9. 2014."

Podobné prezentace


Reklamy Google