Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

4-ČR- POLOHA, ROZLOHA, SOUSEDNÍ STÁTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "4-ČR- POLOHA, ROZLOHA, SOUSEDNÍ STÁTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne."— Transkript prezentace:

1 4-ČR- POLOHA, ROZLOHA, SOUSEDNÍ STÁTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. název ČR – poloha, rozloha, sousední státy anotace V prezentaci žáci získávají základní znalosti o České republice, její poloze, rozloze a sousedních státech. Součástí prezentace je i pracovní list. očekávaný výstup ZV – LMP Člověk a příroda – 2. stupeň Z – určit zeměpisnou polohu a rozlohu České republiky a její sousední státy druh učebního materiálu Prezentace druh interaktivity Výklad ročník 6.

3 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA ( SOUSEDI ) ČR má 4 sousedy: - Polsko - Německo - Rakousko - Slovensko Polsko Německo Rakousko Slovensko

4 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA ( SOUSEDI ) Západ Sever Jih Východ

5 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Č ESKÁ REPUBLIKA V České republice žije 10.5 milliónu lidí. ČR je členem Evropské Unie. ČR je stát vnitrozemský (nemá přístup k moři).

6 Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne Nový začátek (New start) CZ.1.07/1.4.00/ Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. O DKAZY Všechny uveřejněné odkazy [cit ] dostupné pod licencí Public domain – na Vlajka Polska - Vlajka Slovenska - Vlajka Rakouska - Vlajka Německa - Střední Evropa: ČR (satelitní mapa) -


Stáhnout ppt "4-ČR- POLOHA, ROZLOHA, SOUSEDNÍ STÁTY Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, jsou: A. Strádalová, Mgr. D. Nováková. Vytvořeno dne."

Podobné prezentace


Reklamy Google