Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Jejich život ve smečkách. Základním prvkem každé smečky je alfa pár. Smečka vzniká spářením samce a samice na konci zimy a později je rozšířena jejich.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Jejich život ve smečkách. Základním prvkem každé smečky je alfa pár. Smečka vzniká spářením samce a samice na konci zimy a později je rozšířena jejich."— Transkript prezentace:

1 Jejich život ve smečkách

2 Základním prvkem každé smečky je alfa pár. Smečka vzniká spářením samce a samice na konci zimy a později je rozšířena jejich mláďaty. Mláďata začnou cestovat s rodiči až na podzim a zůstávají s nimi celou zimu, aby se naučila lovit. Díky tomu, že se vlci páří až v 22 měsících věku, nedochází v období rozmnožování k žádným konfliktům a původní pár se spáří znovu. Smečka zůstává pohromadě.

3

4

5

6

7 Nejmenší počet jedinců nutný pro nalezení a bezpečné ulovení kořisti Maximální počet jedinců, kteří se nasytí z kořisti Maximální počet členů, se kterými může jedinec navázat sociální vztah Maximální počet sociálních konkurentů, které může jedinec akceptovat

8

9 Děkuji vám všem, že jste se vydrželi dívat až do konce. Když dostanu z této prezentace za 1 slibuji že vám vytvořím soukromě ještě jednu na kterou nikdy nezapomenete!!!


Stáhnout ppt "Jejich život ve smečkách. Základním prvkem každé smečky je alfa pár. Smečka vzniká spářením samce a samice na konci zimy a později je rozšířena jejich."

Podobné prezentace


Reklamy Google