Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

GEOGRAFIE ŽENY. Mezi 15 – 18 rokem. Je jako Čína nebo Irán. Vyvíjí se rychle, má velký potenciál, ale není všem otevřená a přístupná.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "GEOGRAFIE ŽENY. Mezi 15 – 18 rokem. Je jako Čína nebo Irán. Vyvíjí se rychle, má velký potenciál, ale není všem otevřená a přístupná."— Transkript prezentace:

1 GEOGRAFIE ŽENY

2 Mezi 15 – 18 rokem. Je jako Čína nebo Irán. Vyvíjí se rychle, má velký potenciál, ale není všem otevřená a přístupná.

3 Mezi 18 – 21 rokem. Je jako Afrika nebo Austrálie. Napůl probádaná, napůl divoká. Má přirozenou krásu a najdeme tu oblasti bující a úrodné.

4 Mezi 21 – 30 rokem. Je jako Amerika či Japonsko. Je už odhalená, velmi dobře vyvinutá a vstřícná k obchodům a transakcím týkajících se aut či financí.

5 Mezi 30 – 35 rokem. Je jako Indie nebo Španělsko. Velmi horká, uvolněná a přesvědčená o své kráse.

6 Mezi 35 – 40 rokem. Je jako Francie nebo Argentina. Může být zpola zničená během bojů, ale stále je to přitažlivé místo k návštěvě.

7 Mezi 40 – 50 rokem. Je jako Jugoslávie nebo Irák. Prohrála válku a vlastní chyby ji pronásledují. Rekonstrukce nezbytná.

8 Mezi 50 – 60 rokem. Je jako Rusko nebo Kanada. Velká, klidná. Její hranice jsou prakticky nestřeženy, ale studené klima od návštěvy odrazuje.

9 Mezi 60 – 70 rokem. Je jako Anglie nebo Mongolsko. Se slavnou a bohatou minulostí, ale žádnou budoucností.

10 Po 70 se stává Albánií nebo Afghánistánem. Všichni vědí, kde se nachází, ale nikdo tam nechce.

11 GEOGRAFIE MUŽE

12 Muž mezi 14 – 70 rokem. Je jako Kuba – pořád ovládaný jedním kokotem.


Stáhnout ppt "GEOGRAFIE ŽENY. Mezi 15 – 18 rokem. Je jako Čína nebo Irán. Vyvíjí se rychle, má velký potenciál, ale není všem otevřená a přístupná."

Podobné prezentace


Reklamy Google