Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Skupinoví uživatelé Vít Ochozka. Metodika skupin uživatelů Jsou uživateli v AKORDu Nejsou uživateli databáze a nemají login Každá stanice má své skupinové.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Skupinoví uživatelé Vít Ochozka. Metodika skupin uživatelů Jsou uživateli v AKORDu Nejsou uživateli databáze a nemají login Každá stanice má své skupinové."— Transkript prezentace:

1 Skupinoví uživatelé Vít Ochozka

2 Metodika skupin uživatelů Jsou uživateli v AKORDu Nejsou uživateli databáze a nemají login Každá stanice má své skupinové uživatele Minimální ID je 10000 ID se počítá dle vzorce –ID_STANICE*10+druh_uzivatele –0-lékař, 1-dokumentační, 2-správce, 5-sestra Příznak DRUH=4

3 Správa skupinových uživatelů ADMIN –Uživatelé a skupiny/Skupiny uživatelů NisStaproAkord –Založení skupiny podle existujícího skupinového uživatele –Založení skupiny včetně skupinového uživatele –Zařazování uživatelů do skupin

4 Příklad

5 Děkuji za pozornost Vít Ochozka Analytik +420 603 771 255 ochozka@stapro.cz


Stáhnout ppt "Skupinoví uživatelé Vít Ochozka. Metodika skupin uživatelů Jsou uživateli v AKORDu Nejsou uživateli databáze a nemají login Každá stanice má své skupinové."

Podobné prezentace


Reklamy Google