Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Shilin. The Stone Forest, About 100km east of Kunming,China is a maze of grey limestone towers reaching 30m. A walkway let you wander around the weird.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Shilin. The Stone Forest, About 100km east of Kunming,China is a maze of grey limestone towers reaching 30m. A walkway let you wander around the weird."— Transkript prezentace:

1

2 Shilin. The Stone Forest, About 100km east of Kunming,China is a maze of grey limestone towers reaching 30m. A walkway let you wander around the weird rock formations. The tall rocks seem to emanate from the ground in the manner of stalagmites, with many looking like trees made of stone, creating the illusion of a forest made of stone. cvonck@zeelandnet.nl Pohodový krásný den ve skalním lese v Číně.

3 Dreiser Nemáte-li úspěšnou minulost, není to důvod, abyste neměli úspěšnou budoucnost. Nemáte-li úspěšnou minulost, není to důvod, abyste neměli úspěšnou budoucnost.

4 Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem.

5 Každé ráno člověk dostane na své konto úplně zadarmo 24 hodin. Je na něm, co s nimi udělá.

6 Můžete vydělat peníze nebo se můžete vymlouvat. Najednou jednoduše nemůžete dělat oboje. Najednou jednoduše nemůžete dělat oboje. Můžete vydělat peníze nebo se můžete vymlouvat.

7 Souvisí to, co právě děláte, skutečně s věcmi, na kterých vám záleží?

8 Chudí lidé a střední vrstvy věří, že si musí vybrat mezi penězi a dalšími aspekty života. Proto často docházejí k mylnému závěru, že peníze nejsou zase až tak důležité.

9 Velké množství životních neúspěchů bylo zapříčiněno tím, že si lidé neuvědomili, jak blízko mají k úspěchu, když to vzdali.

10 Čím se liší překážka a příležitost? Naším postojem. Každá příležitost má v sobě překážku a každá překážka znamená příležitost.

11 Pesimista vidí potíže v každé příležitosti; optimista vidí příležitost v každé potíži. -- Sir Winston Churchill

12 Nedostatek peněz není překážka. Překážkou je nedostatek nápadů.

13 Všechno je buď příležitost k růstu nebo překážka, která Ti v růstu brání. Vyber si.

14 Logika Tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost Tě dostane všude. -- Albert Einstein

15 cvonck@zeelandnet.nl Pamatujte si, štěstí nezávisí na tom, kdo jsi, nebo co máš; závisí výhradně na tom, jak myslíš.

16 Všechno v Tvém životě se zlepší, když se Ty zlepšíš. A nic se nezlepší, dokud se nezlepšíš Ty.

17 Pokud chceš pocítit bohatství, spočítej všechny věci, které máš, které za peníze se nemohou koupit.

18 Cítit se špatně je zvyk. Být šťastný je zvyk. Volba je na Vás.

19 Nic není tak vyčerpávající jako nerozhodnost a nic tak marné.

20 Největší revolucí naší generace je objev, že člověk může změnit vnější aspekty svého života změnou vnitřního rozpoložení mysli

21 Pokud máte odvahu vyjít ze své zóny pohodlí, ohromí vás nejen zázraky a krásy světa, ale také zázraky, které leží hluboko ve Vás.

22 Když zmáčknete pomeranč, vyteče pomerančový džus, protože to je to, co je vevnitř. Když se dostanete do stresu Vy, vyjde to, co je vevnitř.

23 Milující lidé žijí v láskyplném světě. Nepřátelští lidé žijí v nepřátelském svět. Ale jedná se o stejný svět. Jak je to možné?

24 Nakonec je všechno dobré a pokud to dobré není, neni ještě konec.

25 Máš-li velký sen, nic Tě nezastaví, ale s malým snem Tě zastaví cokoliv.

26 Mnoho lidí si myslí, že najdou rovnováhu POTÉ, co najdou úspěch. Ale ve skutečnosti JE úspěch dosažení rovnováhy. Lepší, než předvídat budoucnost, je vytvořit ji.

27 Pokud nemáme nepřítele v sobě, nepřítel zvenčí nám nemůže ublížit.

28 Neúspěch je jen příležitost k lepšímu a šikovnějšímu začátku. Čtyři krátká slova shrnují to, co pozvedlo většinu úspěšných lidí nad davy ještě o kousek více. Udělali vše, co se od nich očekávalo a ještě o kousek více.

29 Disciplína začíná zvládnutím svých myšlenek. Jestliže nedokážete ovládat své myšlenky, nedokážete ovládat to, co děláte.

30 V životě můžete dosáhnout čehokoliv, máte-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout ten plán do konce !

31 Autor: Vonck Hudba:Relaxation Meditation Nature Sound Animace:sš The end


Stáhnout ppt "Shilin. The Stone Forest, About 100km east of Kunming,China is a maze of grey limestone towers reaching 30m. A walkway let you wander around the weird."

Podobné prezentace


Reklamy Google