Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

SKENEROVÉ BONUSY. Bonus operátora skeneru Bonus za počáteční měření: 10 EUR Bonus za počáteční měření ve výši 10 EUR je vyplacen nájemci skeneru, pokud.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "SKENEROVÉ BONUSY. Bonus operátora skeneru Bonus za počáteční měření: 10 EUR Bonus za počáteční měření ve výši 10 EUR je vyplacen nájemci skeneru, pokud."— Transkript prezentace:

1 SKENEROVÉ BONUSY

2 Bonus operátora skeneru Bonus za počáteční měření: 10 EUR Bonus za počáteční měření ve výši 10 EUR je vyplacen nájemci skeneru, pokud skenerem vykoná měření zákazníka poprvé a ten se přihlásí na odběr produktu certifikovaného pro skener formou kvalifikované ADR objednávky* (Prémiová automatická objednávka). *Více se o ADR objednávkách dozvíte v prezentaci nazváné “ADR objednávky a Skenové karty”.

3 Bonus operátora skeneru Bonus za kontrolní měření: 5 EUR Bonus za kontrolní měření ve výši 5 EUR bude vyplacen nájemci skeneru, pokud zákazníku disponujícímu kvalifikovanou ADR objednávkou provede kontrolní měření a jeho další objednávka byla již zaplacena a odeslána.

4 Bonus operátora skeneru PŘÍKLAD: X 5 počatečních měření = 50 EUR X 5 v ADR objednávce; byly zaplaceny, odeslány a zákazníkům bylo provedeno kontrolní měření = 25 EUR CELKEM = 75 EUR *Zkontrolujte na stránkách www.nuskin.com dostupnost produktů ve Vaší zemi.www.nuskin.com * *

5 Bonus operátora skeneru Skenerové bonusy budou nájemci skeneru vyplaceny i v případě, že jeho/její skener byl použit pro jiné skenerové operace. Bonusy jsou vypláceny spolu s ostatními provizemi na začátku každého měsíce.

6 Bonus operátora skeneru Skenerové bonusy budou vyplaceny, jestliže byly splněny všechny požadavky potřebné pro kvalifikování se na ADR.

7 První počáteční měření 30 dní ADR objednávka byla zaplacena a doručena a skenové karty byly přiřazeny 15. leden 2014 13. února 2014 Program udržení Bezplatný Skenerový Program Bonus vyplacený v březnu Bonus operátora skeneru – příklad 1 7. března 2014

8 První počáteční měření 3 dny 20. ledna 2014. 23. ledna 2014 Údržba Bezplatný Skenerový Program Bonus vyplacený v březnu Bonus operátora skeneru– příklad 2 7. března 2014 1. února 2014 Skener je synchronizován ADR objednávka byla zaplacena a doručena a skenové karty byly přiřazeny

9 3 dny ADR objednávka byla zaplacena a doručena 20. ledna 2014 23. ledna 2014 Program udržení Bezplatný Skenerový Program Bonus vyplacený v březnu Bonus operátora skeneru– příklad 3 7. března 2014 1. února 2014 Skenové karty byly přiřazeny První počáteční měření

10 3 dny 20. ledna 2014 23. ledna 2014 Program udržení Bezplatný Skenerový Program Bonus vyplacený v březnu Bonus operátora skeneru – příklad 4 7. března 2014 1. února 2014 ADR objednávka byla zaplacena a odeslána ADR objednávka byla zaplacena a doručena a skenové karty byly přiřazeny První počáteční měření

11 Bonus operátora skeneru DOSTUPNOST REGIONU Skenerové bonusy pro region EMEA budou vyplaceny za všechny kvalifikované ADR objednávky zaregistrované v rámci regionu EMEA, kromě Izraele* a Turecka. Příklad: Nájemce skeneru z Maďarska vykoná měření zákazníkovi z Rakouska, který vytvoří rakouskou ADR objednávku: Bude mu vyplacen bonus za rakouskou ADR objednávku. *Nájemci skeneru z Izraele mohou být vyplaceny bonusy pouze za ADR objednávky vytvořené na území Izraele.

12 Bonus operátora skeneru NÁROK NA BONUS Na všechny bonusy budete mít nárok tak dlouho, dokud budete kvalifikovaní na vyplácení provizí. *Kvůli této podmínce musíte splňovat kritéria Kompenzačního plánu prodeje, včetně maloobchodního prodeje. Pro kompletní shrnutí Kompenzačního plánu prodeje navštivte www.nuskin.com.

13 Bonus operátora skeneru EXPIRAČNÍ DOBA PRO VÝPLACENÍ BONUSŮ Budeme se snažit bonusy vyplatit během 3 po sobě nasledujících měsíců a to do doby, než nebude ARD objednávka zaplacena. Pokud ARD objednávka není během 3 měsíců uplynulých od jejího vytvoření zaplacena, platnost skenerových bonusů vyprší a nebudou vyplaceny.

14 Bonus operátora skeneru ZPĚTNÉ VYŽÁDÁNÍ BONUSU Pokud byla ADR objednávka zrušena, vrácena a zpětně proplacena, pak budou skenerové bonusy vyžádány zpětně a to z provizí nájemce skeneru. K tomuto zpětnému vyžádání může dojít kdykoliv v časovém horizontu do 12 měsíců od vytvoření ADR objednávky.

15 DĚKUJEME ZA POZORNOST


Stáhnout ppt "SKENEROVÉ BONUSY. Bonus operátora skeneru Bonus za počáteční měření: 10 EUR Bonus za počáteční měření ve výši 10 EUR je vyplacen nájemci skeneru, pokud."

Podobné prezentace


Reklamy Google