Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Univerzální vozy pro sklizeň senáže, sena, slámy a odvoz kukuřice TORRO 4500 / 5100 / 5700.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Univerzální vozy pro sklizeň senáže, sena, slámy a odvoz kukuřice TORRO 4500 / 5100 / 5700."— Transkript prezentace:

1

2 Univerzální vozy pro sklizeň senáže, sena, slámy a odvoz kukuřice TORRO 4500 / 5100 / 5700

3 TORRO – technické údaje TORRO4500 L / D5100 L / D5700 L / D Objem ložného prostoru DIN [m³] 27,5 / 2731 / 30,534,5 / 34 Objem ložného prostoru [m³] Rozdružovací válce ne / ano Celková délka [mm] 8700 / / / Celková šířka [mm] 2550 Celková výška [mm] 3980 Hmotnost [kg] 7300 / / / 7950 Celková hmotnost [kg] Dovolené zatížení oje [kg] 2000 Dovolené zatížení náprav [kg] Šířka sběrače [mm] 1850 Počet nožů 39 Rozteč nožů [mm] 35

4 TORRO - pohon, sb ě ra č, rotor  Vysoce dimenzovaný pohon s oboustranným širokoúhlým hřídelem s jistícím momentem 2100 Nm pro traktory s výkonem až 300 k.  Řízený sběrač s šířkou 1,85 m s vodící dráhou na obou stranách s volnoběžkou.  Příčný i podélný výkyv sběrače pro kvalitní kopírování nerovností (na přání hydraulické odlehčení).  Sběrač s 6-ti řadami prstů, vkládacím válečkem a výkyvnými opěrnými koly.  Malá vzdálenost mezi prsty sběrače a válce pro eliminaci zacpání válce.  Pohon válce bezúdržbovou rozvodovkou s čelním ozubeným soukolím.  Válec o průměru 800 mm s 8 řadami hvězdic s šířkou 10 mm uspořádaných do spirály.

5 TORRO – ř ezací ústrojí  39 nožů s roztečí 35 mm uspořádaných v jedné řadě.  Nůž z nástrojové oceli s vlnkovým obloukovým profilem.  Patentované nonstop jištění každého nože na 2 místech.  Centrální uvolnění nožů.  Stranově vykývnutelný nosník nožů EASY MOVE pro usnadnění údržby.  Čistící kryt (v základu u AUTOCUT).

6 TORRO - nástavba  Vysoce dimenzovaný rám pro dlouhodobé zatížení profilu C 220x70x50x6 mm.  Šroubovaný rám pro eliminaci zatížení na krut a ohyb s jemnými závity.  Hustě uspořádané sloupky.  Nástavba s automatikou plnění na 2 bodech.  Stropní profily pro vyšší využití ložného prostoru (na přání).  Provedení L s klasickou zadní stěnou a provedení D s rozdružovacími válci.

7 TORRO – panel POWER CONTROL  Komfortní ovládání všech funkcí z kabiny řidiče.  Přehledný, podsvícený, grafický a tlačítkový ovládací panel.  Předvolba funkcí (automatika vyprazdňování, …).  Monitorování (částečné i celkové počítaní odpracovaných vozů a hodin).  Diagnostická funkce - při chybovém hlášení se objeví na panelu symbol a zazní akustický tón (pokles napětí, …).

8 TORRO – automatická bruska AUTOCUT  Broušení přímo na vozu i několikrát denně pro kvalitní řezanku (broušení trvá přibližně 4 minuty).  Redukce nákladů spojená s broušením nožů na stacionární brusce.  Prodloužení životnosti nožů.  Úspora nafty při procesu řezání i na žlabu (až o 20%).

9 UŠET Ř ÍTE !!! Senážní vůz = řešení pro moderní podniky - vysoká denní výkonnost pro kvalitní senáž - malé náklady na provoz - spolehlivost celé linky - řezanka s pozitivním vlivem na zdravotní stav a užitkovost skotu

10 TORRO – náhradní díly

11 „Vůz TORRO jsme zvolili záměrně kvůli výměře a kvalitě pozemků, především svahovitosti. Podvozek pěkně sedí a manévruje v terénu, jsme s vozem velmi spokojeni, jezdí v agregaci s traktorem 195 koní. Vyhovuje nám také délka řezanky 4 až 5 cm. Nože se snažíme brousit jednou denně. Shrnujeme většinou tři řádky dohromady, takže má dostatek hmoty, denně udělá kolem 20 ha, záleží na podmínkách a vzdálenosti od žlabu. Na žlabu hmotu dobře udusáme, to je základ pro kvalitní konzervované krmivo. To si beru na starost sám. Naplnění žlabu trvá 3 až 4 dny, což je minimálně o polovinu rychleji než dříve a při výborné kvalitě,“ uvedl Ing. Skutil. TORRO - u ž ivatelé Ing. Karel Skutil z Pilníkova na Trutnovsku Péče o stroje je na farmě opravdu příkladná.

12 Agroenergo MD Univerzální vůz TORRO 5700 L využíváme nejen při sklizni senáže, sena a slámy, ale rovněž i pro odvoz kukuřice. Vůž odveze 13 až 15 tun kukuřice. TORRO - u ž ivatelé

13 Zemědělská a. s. Výšina ve Starých Bucích Vůz TORRO jezdí s traktorem 185 koní, i když by stačilo koní 150, ale máme dost kopcovitý terén a těžký stroj si ve stráních dobře poradí. S vozem jsem maximálně spokojen. Má minimální poruchovost, děláme 600 vozů za sezonu, za čtyři roky udělal přes fůr senáží. Díky vozu jsme ušetřili pracovní síly, na celé lince na pícniny jsme šli z osmi na pět lidí. Významná je i úspora nafty a hlavně času. TORRO - u ž ivatelé Tomáš Kulda tvrdí, že sklizeň pícnin technikou Pöttinger přinesla 50procentní úsporu nafty oproti řezačce.

14 Montag, 15. Dezember 2014 „ K d o s e r o z h o d n e p r o P Ö T T I N G E R, z í s k á v í c e n e ž s t r o j … “ D ě k u j e m e z a p o z o r n o s t !


Stáhnout ppt "Univerzální vozy pro sklizeň senáže, sena, slámy a odvoz kukuřice TORRO 4500 / 5100 / 5700."

Podobné prezentace


Reklamy Google