Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

PokemonPokemon Název pokémon vychází z japonského Poketto Monsutá což znamená kapesní příšerky Pokemoni jsou velmi inteligentní bytosti, které rozumí lidské.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "PokemonPokemon Název pokémon vychází z japonského Poketto Monsutá což znamená kapesní příšerky Pokemoni jsou velmi inteligentní bytosti, které rozumí lidské."— Transkript prezentace:

1 PokemonPokemon Název pokémon vychází z japonského Poketto Monsutá což znamená kapesní příšerky Pokemoni jsou velmi inteligentní bytosti, které rozumí lidské řeči, ale nepoužívají ji. Dle svého typu mají různé schopnosti (telepatie, možnost otrávit, uspat, zapálit apod.). Divocí pokémoni se chovají jako zvířata, pokud je trenér pokémonů chytí stávají se krotkými a poslouchají svého pána. Disponují mocnými útoky, jejichž množství i síla se postupem času zvětšuje, a mohou se vyvíjet tzv. evolvovat.

2 ChimcharChimchar Typ:Ohnivý Útoky:Plamenomet,Uhlíky Ohnivé kolo a další Vývin:Monferno,Infernape

3 TurtwigTurtwig Typ:Travní Útoky:Listová břitva,Kousavý útok,a další Vývin:Grotle,Torterra

4 PiplupPiplup Typ:Vodní Útoky:Bublinky,Klovací Útok,Vodní vír a další Vývin:Prinplup,Empoleon

5 PokeballPokeball Pokeball je věc která pomáhá trenérům ochočovat si Pokémony Existují různé druhy pokebalů např.:Greatball, Ultraball,Masterball a další

6


Stáhnout ppt "PokemonPokemon Název pokémon vychází z japonského Poketto Monsutá což znamená kapesní příšerky Pokemoni jsou velmi inteligentní bytosti, které rozumí lidské."

Podobné prezentace


Reklamy Google