Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zájezd do Jindřichova Hradce. Cesta do Jindřichova Hradce Naše cestovní kancelář Happy Pineaplle pořádá dvoudenní výlet do Jindřichova Hradce. Součástí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zájezd do Jindřichova Hradce. Cesta do Jindřichova Hradce Naše cestovní kancelář Happy Pineaplle pořádá dvoudenní výlet do Jindřichova Hradce. Součástí."— Transkript prezentace:

1 Zájezd do Jindřichova Hradce

2 Cesta do Jindřichova Hradce Naše cestovní kancelář Happy Pineaplle pořádá dvoudenní výlet do Jindřichova Hradce. Součástí výletu je cesta letadlem z Ostravy pořádá dvoudenní výlet do Jindřichova Hradce. Součástí výletu je cesta letadlem z Ostravy do Prahy a následná jízda luxusním dvoupatrovým autobusem s klimatizací, bufetem, televizí a vyhřívanými sedadly až k Vašemu hotelu. do Prahy a následná jízda luxusním dvoupatrovým autobusem s klimatizací, bufetem, televizí a vyhřívanými sedadly až k Vašemu hotelu.

3 Hotel Bílá paní Budete ubytováni v rodinném hotelu, v historickém jádru města s nádherným výhledem na státní hrad a zámek. Budete ubytováni v rodinném hotelu, v historickém jádru města s nádherným výhledem na státní hrad a zámek. Strava: Ultra all inclusive

4 Zámek Jindřichův Hradec 1. den v 15:00 hod.(po prohlídce města s delegátkou) navštívíme společne zámek v Jindřichově hradci. Budete mít možnost navštívit setmělá nádvoří, černou kuchyni, kapli svatého Ducha, zámecký rondel, a pokud budete hodní, tak se Vám na závěr zjeví Bílá paní. 1. den v 15:00 hod.(po prohlídce města s delegátkou) navštívíme společne zámek v Jindřichově hradci. Budete mít možnost navštívit setmělá nádvoří, černou kuchyni, kapli svatého Ducha, zámecký rondel, a pokud budete hodní, tak se Vám na závěr zjeví Bílá paní.

5 Zajímavosti o bílé paní Ve stěnách hradu a zámku v Jindřichově Hradci žije dobrý duch Bílé paní. Podle nasazených rukaviček předvídá budoucnost. Pokud je viděna v červených rukavičkách, upozorňuje na požár. Černými rukavičkami varuje před neštěstím nebo před smrtí. Bílé rukavičky předvídají dobrou událost - narození dítěte či svatbu. Legenda vypráví, že v černé kuchyni vařila sladkou kaši a rozdávala ji ve sváteční dny lidu. Traduje se také, že byl též vyráběn speciální "Nápoj Bílá paní". Ve stěnách hradu a zámku v Jindřichově Hradci žije dobrý duch Bílé paní. Podle nasazených rukaviček předvídá budoucnost. Pokud je viděna v červených rukavičkách, upozorňuje na požár. Černými rukavičkami varuje před neštěstím nebo před smrtí. Bílé rukavičky předvídají dobrou událost - narození dítěte či svatbu. Legenda vypráví, že v černé kuchyni vařila sladkou kaši a rozdávala ji ve sváteční dny lidu. Traduje se také, že byl též vyráběn speciální "Nápoj Bílá paní".

6 Cena Doprava: 12 000 Kč/os. Ubytování:1 500Kč/noc (celk. 4 noci 6000Kč) Strava: 4 000/os. Výlet: 100Kč/os. Celková cena za osobu je 23.600 Kč. Ale to není vše… Mimořádná AKCE!!! Pokud si objednáte zájezd pro dvě osoby získáte 30% slevu.

7 Podrobnosti k zájezdu Datum odjezdu: 17.6. 2009 Datum příjezdu: 21.6.2009 Pokud máte zájem o tento zájezd volejte na tel. číslo: 776 685 924


Stáhnout ppt "Zájezd do Jindřichova Hradce. Cesta do Jindřichova Hradce Naše cestovní kancelář Happy Pineaplle pořádá dvoudenní výlet do Jindřichova Hradce. Součástí."

Podobné prezentace


Reklamy Google