Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Obchodní prezentace systému PRACANT 2008 Věnujte této prezentaci 3 minuty Vašeho času a sami uvidíte, jak je jednoduché pracovat efektivněji.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Obchodní prezentace systému PRACANT 2008 Věnujte této prezentaci 3 minuty Vašeho času a sami uvidíte, jak je jednoduché pracovat efektivněji."— Transkript prezentace:

1 Obchodní prezentace systému PRACANT 2008 Věnujte této prezentaci 3 minuty Vašeho času a sami uvidíte, jak je jednoduché pracovat efektivněji.

2 ● Systém sbírá data od zaměstnanců, kteří jednotlivé úkony zadávají do terminálu ze zakázkového listu. ●Terminály systému PRACANT data zasílají do hlavní stanice sytému pro další zpracování. Automatický sběr dat na dílně

3 Informace o aktuální práci zaměstnanců Na základě toho, že zaměstnanec právě prováděné úkony zapisuje do terminálu, můžete v reálném čase sledovat co zaměstnanci dělají, jak dlouho a s jakým materiálem.

4 Evidence zakázek ● Jednoduše si vyjedete výkaz zakázky s detailním přehledem kdo na zakázce pracoval, jak dlouho, s jakým materiálem atd. Jedním kliknutím se tedy dozvíte, kolik Vás zakázka přesně stála. ●Evidence zakázek Vám umožní sledovat detailní informace o stavu zakázky. Kolik již bylo na zakázce odvedeno práce, v jakém stavu se zakázka nachází (plánovaná, ve výrobě, v lakovně), kdo na ni pracoval a mnoho další užitečných informací

5 Sledování dat o zakázkách a zaměstnancích Chcete-lit zpětně zjistit, co vaši zaměstnanci v průběhu dne dělali, stačí se podívat do načtených dat. Nastavením filtrů dosáhnete všech informací ohledně chodu firmy – např. poslední úkon na zakázce, spotřebovaný materiál na zakázce, práce daného zaměstnance na dané zakázce atd.. V obrázku vidíte, co dělal zaměstnanec Kamelínek Dušan

6 Sledování a tisk docházky zaměstnanců Dalším modulem systému PRACANT je docházka. Na základě práce vašich zaměstnanců Vám systém umožní editovat, zapisovat a tisknout docházku.

7 Skladový systém Díky skladovému systému máte možnost sledovat co přesné váš sklad obsahuje. Za samozřejmost pokládáme možnost tisku pohybu materiálu, sledování vydaného (přijatého) materiálu na zakázky,možnost zobrazení podlimitního stavu materiálu a možná objednávka atd.

8 Grafy vytíženosti strojů Líbilo by se Vám sledovat graficky vytíženost strojů? S našim systémem je to hračka. Můžete vybrat měsíční zobrazení s informacemi jaký zaměstnanec na stroji pracoval, či roční přehled a nebo seznam nejvytíženějších strojů.

9 Koncepce systému PRACANT Zde si můžete prohlédnout podrobné schéma systému PRACANT.

10 Systém PRACANT 2008 Tohle a ještě mnohem víc dokáže systém PRACANT během několika kliknutí. V případě zájmu o náš produkt prosím kontaktujte naše obchodní oddělení, nebo volejte na obchodní oddělení Pro více informací navštivte naši webovou stránku


Stáhnout ppt "Obchodní prezentace systému PRACANT 2008 Věnujte této prezentaci 3 minuty Vašeho času a sami uvidíte, jak je jednoduché pracovat efektivněji."

Podobné prezentace


Reklamy Google