Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Základní informace AQUAINT Pro 100% přirozená dezinfekční voda

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Základní informace AQUAINT Pro 100% přirozená dezinfekční voda"— Transkript prezentace:

1 Základní informace AQUAINT Pro 100% přirozená dezinfekční voda
pro ruce, pokožku, ústa apod.

2 Q&A Co je Aquaint? Strana 3 Kde mohu Aquaint použít? Strana 3
Jak se Aquaint vyrábí, jaké má účinky? Strana 4 Aquaint obsahuje kyselinu, je to nebezpečné? Strana 5 Proč je Aquaint ‘Eco Friendly’ a bezpečný, a po použití ho není třeba oplachovat? Strana 5 Proč je Aquaint jiný v porovnaní s jinými čistícími/dezinfekčními výrobky? Strana 6 Proč není výrobek jako Aquaint už dávno na trhu? Strana 6 Jaké informace potvrzují tvrzení, které pro Aquaint uvádíme? Strana 7 Které škodlivé bakterie, virusy apod. Aquaint zabíjí? Strana 7

3 Kde můžeme Aquaint použít?
Co je Aquaint? Aquaint je bezpečná, netoxická, přirozená dezinfekční voda, šetrná k životnímu prostředí. Je „přirozená“ protože jedinými složkami je voda a „přírodní kyselina“ (kyselina chlorná HClO), kterou tvoří lidské tělo pro boj s baktériemi. Aquaint má schopnost za pár vteřin zabít 99,9 % baktérií, ale přitom neobsahuje alkohol. Aquaint je dermatologicky a klinicky testován, vhodný pro citlivou pokožku a neškodný při požití. V technických pojmech je Aquaint antibakteriální elektrolyzovaná voda. Kde můžeme Aquaint použít? Aquaint můžete použít od narození na ruce, pokožku, do úst a vlastně na každou část těla. Další způsoby použití (ale nejsou na ně omezené) zahrnují: vnitřek dětských lahví Dudlíky, kousátka apod. povrchy v dětském pokoji, dětské židličky apod. hračky příbor a povrchy na krmení Zařízení toalet, např. WC sedátka, veřejné přebalovací místnosti

4 Jak se Aquaint vyrábí, a jak účinkuje?
Aquaint vzniká elektrolýzou velmi zředěného roztoku kyseliny chlorovodíkové (HCl) a vody použitím sofistikované japonské technologie. Tato technologie zabezpečí výrobu kyseliny chlorné (HClO) s optimální koncentrací pH 5,0 – 6,5. V rámci tohoto rozsahu pH nejsou ve vodě přítomné žádné chlorové plyny nebo chlornany, co by jí dělali velmi bezpečnou. Aquaint účinkuje díky vodní složce, a použití kyseliny chlorné zabezpečí jeho antibakteriální vlastnosti. Aquaint v podstatě napodobuje řešení lidského těla pro boj s bakteriemi, a níže uvádíme jak naše těla tvoří a používají HClO na zabíjení škodlivých patogenů, které vstoupí do našeho těla: 1 Etapa – Baktérie, virusy nebo jiné škodlivé patogeny se dostávají do našich těl a narušovat lidské buňky 2 Etapa - Neutrofily (nejrozšířenější typ bílých krvinek), které žijí v krevním řečišti odhalí patogeny a najdou si cestu k centru infekce a začínají obklopovat patogen; 3 Etapa – když je patogén úplně obklíčený, vyprodukují oxidant, kyselinu chlornou (HClO), která téměř okamžitě zabije baktérie Velmi nízký obsah ´volného dostupného chlóru´ (FAC) od 10 do 30PPM je v Aquaint-u zodpovědný za zničení každého škodlivého patogenu. Po tom, co byl aktivovaný (nasprejovaný na ruku, povrch apod.) se úplně využije na zničení patogenů tím, že za pár vteřin zničí jejich buňkové stěny, a zůstane jen voda.

5 Aquaint obsahuje kyselinu, je to nebezpečné?
Ne, musíme rozlišovat mezi ‘dobrými’ (přirozenými kyselinami) a ’zlými’ (minerálními kyselinami), pokud se to týká našich těl. Naše tělo by nedokázalo pracovat bez dobrých kyselin. Každý den jíme a pijeme mnoho různých přirozených kyselin, například kyselinu citrónovou v citrónech, kyselinu jablečnou v jablkách a mnoho dalších. Naše těla také produkují různé typy přírodních kyselin jako např. kyselinu hyaluronovou, která je odpovědná za přirozenou hydrataci lidského těla, a samozřejmě kyselina chlorná, přirozený regulátor baktérií. Proč je Aquaint ‘Eco Friendly’ a bezpečný, a po použití ho není potřeba oplachovat? Aquaint působí velmi odlišně v porovnaní s různými nešetrnými a toxickými čistícími a antibakteriálními výrobky. Některé z nich obsahují až 90% alkoholu a využívají mnoho různých chemikálií na zabití bakterií. Aquaint má 0 % alkoholu a jeho jediná aktivní složka je vodný roztok kyseliny chlorné (HClO). HClO je přirozená kyselina, kterou tvoří lidské tělo na ničení škodlivých baktérií, mikroorganizmů apod.. Při použití Aquaintu se volný dostupný chlór (FAC) v Aquainte aktivuje, a před napadnutím samotné baktérie FAC téměř okamžitě zničí její buňkové stěny. FAC se v tomto procese zneutralizuje, rozloží a všechno, co zůstane je čistá, přirozená voda. Aquaint lehce biologicky rozložitelný. Aquaint se v Japonsku prodává více jak 3 roky pod obchodním názvem “Acquassimo” a japonské zdravotnické úřady ho zařadili pod „Food Additive“.

6 Proč není výrobek jako Aquaint už dávno na trhu?
Proč je Aquaint jiný v porovnaní s jinými čistícími/dezinfekčními výrobky? Aquaint má podle našeho názoru mnohostranné čistící a dezinfekční způsoby použití a vlastnosti jako žádný výrobek, který je dnes na trhu. Je velmi pohodlný a univerzální, nejvíce při cestovaní nebo při pobytu venku s dětmi a miminky. Aquaint působí na ruce a pokožku, ale také na neživé objekty jako dudlíky, dětské lahve, hračky, nábytek v dětském pokoji apod. – vlastně všude, kde je třeba bakterie zabít. Aquaint také můžete bezpečně nasprejovat do dětských úst, kde zabije jakoukoliv bakterii, která se tam mohla dostat například tím, že si dítě vložilo znečistěný předmět do úst. Aquaint je bez zápachu, bez chuti, nevysušuje pokožku, není lepkavý, nezanechává žádné zbytky a dokonce eliminuje/významně omezuje zápach způsobený bakteriemi. Proč není výrobek jako Aquaint už dávno na trhu? Aquaint obsahuje přirozenou kyselinu – kyselinu chlornou (HClO), která je jako mnoho přirozených látek ve své čisté formě nestabilní. Ve vodním roztoku je HClO stabilnější. Aquaint byl vyvinut pomocí patentované technologie a systémů, které umožňují stabilizaci HClO ve vodném roztoku na dobu nejméně 12 měsíců. Podobné výrobky jako Aquaint (elektrolyzovaná voda) se používají už mnoho let v různých aplikacích, např. na čistění a dezinfekci prostorů, kde se zpracovávají potraviny; na čistění a dezinfekci potrubních systémů na mléko v průmyslovém zpracovaní mléka; do roztoků na umývání ran a mnoho dalších kvůli netoxicitě a nerušivým antibakteriálním vlastnostem. Žádný z těchto produktů nedosahuje kvality Aquaintu a nemá přijatelnou skladovatelnost kvůli nestabilitě HClO, a ve většině ostatních roztoků musí být použitý ihned nebo krátce po výrobě a zanechává zbytky na ošetřeném povrchu.

7 Jaké informace potvrzují tvrzení, které pro Aquaint uvádíme?
EU Toxicological Risk Assessment EU Cosmetics Product Risk Assessment & Confirmation of Compliance Klinické / Dermatologické testy Mikrobiologické testy na baktérie (uskutečněné v UK a Japonsku) Material Safety Data Sheet Které škodlivé bakterie, virusy apod. Aquaint zabíjí? Aquaint a jeho ekvivalentní výrobek v Japonsku prošel značným a specifickým mikrobiologickým testováním, a níže je uvedený seznam vybraných bakterií, bakteriálních endospór, hub, virů apod., které zabíjí používání našeho výrobku: Staphylococcus aureus (MRSA), Escherichia coli, Escherichia coli 0157 (EHEC/STEC), Escherichia coli 0111 (EHEC/ETEC), Enterococcus hirae, Salmonella, Pseudomonas aeruginosa, Listeria, Campylobacter apod. Candida albicans, Bacillus subtilis, Bacillus brevis, Cladsporinum sp., Stachybotrys chartarum apod. Parvovirus, Influenza (H1N1), Dysentery, Cholera, Bovine Tuberculosis, SARS apod.


Stáhnout ppt "Základní informace AQUAINT Pro 100% přirozená dezinfekční voda"

Podobné prezentace


Reklamy Google