Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Vážení spoluobčané, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce příštím mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zaměstnanci obecního.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Vážení spoluobčané, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce příštím mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zaměstnanci obecního."— Transkript prezentace:

1

2 Vážení spoluobčané, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce příštím mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zaměstnanci obecního úřadu, místostarostka Ing. Milena Tvrdoňová a starosta Petr Blokša.

3 Program KTV  Naši jubilanti  Upozornění občanům - úklid sněhu na komunikacích  Co najdete na úřední desce  Klub seniorů - pozvánky  Vánoční turnaj v šipkách  MC Mašinka - pozvánka  Svozy odpadů  KSK - kulturní pozvánky  Informace OÚ  SmVaK - Oznámení o cenách vodného  Kultur. a sport. komise - Vánoční soutěž  Oznámení - zasedání ZO Pržno  Pržňanka - záznam z Vánočního koncertu  Vánoční bohoslužby v Pržně  Štěpánský turnaj - stolní tenis  Vánoční turnaj - kulečník  Výšlap na Lysou horu

4 Naši oslavenci paní Gertruda Mravcová 89 let pan Dušan Kutnohorský 60 let Přejeme Vám hodně zdraví a osobní spokojenosti do dalších let. OÚ Pržno

5 Upozornění občanům Obecní úřad Pržno vyzývá občany, aby omezili parkování vozidel na místních komunikacích na nejmenší možnou míru. Odstavená vozidla znemožňují odklízení sněhu a občané tak riskují vznik škod spojených s touto činností. Chcete uklizené cesty bez hromad sněhu? Buďte tedy ohleduplní k cestářům!

6 Co najdete na úřední desce  Nařízení Krajské veterinární správy pro MS kraj č. 1/2009  Nařízení KVS pro MS kraj č. 2/2010  Nařízení KVS pro MS kraj č. 4/2010  Nařízení Státní veterinární správy ze  Oznámení zahájení řízení – Územní plán Pržno  Veřejně prospěšné práce  Oznámení zahájení úz.řízení a pozvání k ústnímu jednání  Oznámení - zasedání ZO Pržno

7 Oznámení - zasedání ZO Pržno Svolávám veřejné zasedání Zastupitelstva obce Pržno, ve středu 15. prosince 2010, 18:00 hodin, do zasedací místnosti v bývalé mateřské škole Pržno. Program : 1. Zahájení, volba návrhové komise, schválení programu, 2. Zpráva ověřovatelů 3. Zprávy výborů a komisí 4. Rozpočtové provizorium, rozpočtový výhled Smlouvy 6. Obecně závazné vyhlášky 7. Různé 8. Závěr Petr Blokša, starosta obce Pržno

8 Klub seniorů - pozvánky Rozloučení se starým rokem - Klub seniorů pořádá procházku vánočním Pržnem a rozloučení se starým rokem, zakončené posezením v „někde v teple“. Sraz účastníků proběhne v pondělí v hodin u nádraží.

9 Vánoční koncert se uskuteční v neděli 26.prosince 2010 v 17:00 hod. Jiřina Herotová - varhanní doprovod Na programu: vánoční skladby, ukolébavky, pastorely od hudebních velikánů - J.S.Bach, J.Seeling. W.A.Mozart, B.Bakala, A.Adam, G.Bizet a další... Vstupné dobrovolné Irena Magnusková a Obec Pržno Vás srdečně zvou na VÁNOČNÍ KONCERT, který se uskuteční v kostele Neposkvrněného početí Panny Marie v Pržně.

10 Pržňanka - záznam z Vánočního koncertu. Záznam z vystoupení pěveckého souboru Pržňanka a dětí ZŠ Pržno můžete shlédnout denně od hodin. Délka záznamu: 1hod.13 min.

11 MC Mašinka - pozvánka Na 4.adventní neděli připravujeme v Mašince Vánoční besídku. Zanechte na chvilku toho předvánočního shonu, uklízení, leštění a pečení a přijďte si s námi v 16,30 hodin vypustit lampión štěstí. Pro děti pak máme v Mašince připravené promítání pohádek a pouštění lodiček, pro dospěláky voňavý čajíček, tak přijďte nasát Vánoční atmosféru. S sebou si přiberte lampión štěstí, svíčku a třeba i nějakou Vánoční dobrůtku.

12 Svoz odpadů v prosinci Sklo - v pátek 3. a v pondělí Plasty - ve čtvrtek - 2., 16. a Papír - ve středu 8. a Komunální odpad - ve středu 1., 15. a

13 Upozornění občanům Obecní úřad Pržno vyzývá občany, aby omezili parkování vozidel na místních komunikacích na nejmenší možnou míru. Odstavená vozidla znemožňují odklízení sněhu a občané tak riskují vznik škod spojených s touto činností. Chcete uklizené cesty bez hromad sněhu? Buďte tedy ohleduplní k cestářům!

14 Komise pro kulturu a sport obce Pržna výběr kulturního dění kolem nás Aneta Langerová Klub Stoun ve Frýdku - Místku21.00 hod. vstupné 200,- Předprodej vstupenek v síti Ticketpro (BIC Frýdek - Místek) Silvestrovsky vyplaz Lachuv aji Lašek na Čupek Restaurace u Čendy v Hodoňovicích10.00 hod. 2. ročník – do pravého poledne musíme dosáhnout vrcholu a nový rok přivítáme s lašským králem společně.

15 Oznámení dětem soutěžícím ve výtvarné soutěži. V sobotu proběhlo na Adventním jarmarku vyhodnocení výtvarné soutěže. Jedna cena pro dívku nebyla vyzvednuta a jedna pro chlapce zůstala na místě zapomenuta. Vyzýváme soutěžící, aby si své ceny vyzvedli na OÚ Pržno.

16 Vánoční bohoslužby v kostele na Pržně: pátek Štědrý den – půlnoční mše sv hod. sobota Boží hod vánoční10.00 hod. neděle svátek Svaté rodiny10.00 hod. pátek sv. Silvestra17.00 hod. sobota Nový rok10.00 hod. neděle hod.

17

18 Provoz OÚ Pržno o svátcích ZAVŘENO ZAVŘENO ZAVŘENO ZAVŘENO ZAVŘENO ZAVŘENO

19 Upozornění občanům Obecní úřad Pržno vyzývá občany, aby omezili parkování vozidel na místních komunikacích na nejmenší možnou míru. Odstavená vozidla znemožňují odklízení sněhu a občané tak riskují vznik škod spojených s touto činností. Chcete uklizené cesty bez hromad sněhu? Buďte tedy ohleduplní k cestářům!

20

21 Kulturní a sportovní komise pořádá předvánoční soutěž O nejlepší vánoční venkovní výzdobu. V tomto klání budou hodnoceny např. domy, zahrady, okna, truhlíky, atd. Fantazii vánoční výzdoby se meze nekladou a budou ohodnoceny prima nápady. Tři nejlépe vyzdobené objekty či nápady budou ohodnoceny a odměněny dárkovými poukázkami. Začátek soutěže: Ukončení soutěže: Vyhodnocení soutěže: v kabelové televizi, na informačních tabulích a na webu.Tři ohodnocení výherci budouinformování telefonicky. Přihlášení do soutěže: 1. na 2. telefonicky: Přihláška bude obsahovat: Jméno, příjmení, č.p., telefon

22 Pozvání V sobotu pořádá Restaurace „U lípy“ tradiční vánoční turnaj v šipkách, tzv. šípkové píchání. Přihlášky a veškeré bližší informace u personálu restaurace nejpozději do soboty (do 14,00 hod.) Startovné: pro CZ 50 Kč, pro SK 2euro Začátek: 15,00 hod.

23 Štěpánský turnaj ve stolním tenise V. ročník turnaje o šampióna Pržna se uskuteční 26. prosince 2010 od 9:00 hodin v prostorách herny stolního tenisu a zasedací místnosti bývalé mateřské školy. Prezence účastníků bude zahájena od 8:30 hodin. Přijďte Zúčastnit se mohou všechny změřit své síly věkové kategorie, a protáhnout muži i ženy. svá těla. Startovné je 30,- a 50,- Kč.

24 Pržno kráčí na „Lysou“, pojďte také. Sraz v 7:25 - nádraží. Zváni jsou všichni příznivci turistiky a dobré nálady.

25 20. Vánoční turnaj v kulečníku Jubilejní ročník byl zahájen na počátku tohoto měsíce v hostinci „U Adamců“. 16 účastníků bylo rozlosováno do čtyř skupin. Závěr turnaje se uskuteční v neděli , kdy se od hod. odehraje duel o 3. místo a následně bude okolo hod. zahájen souboj o 1. místo.


Stáhnout ppt "Vážení spoluobčané, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a v roce příštím mnoho zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Zaměstnanci obecního."

Podobné prezentace


Reklamy Google