Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Název projektu Západočeská univerzita v Plzni, datum Jména autorů vč. zkratek fakult Soutěžní prezentace interdisciplinárních studentských projektů KKS/ZKM.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Název projektu Západočeská univerzita v Plzni, datum Jména autorů vč. zkratek fakult Soutěžní prezentace interdisciplinárních studentských projektů KKS/ZKM."— Transkript prezentace:

1 Název projektu Západočeská univerzita v Plzni, datum Jména autorů vč. zkratek fakult Soutěžní prezentace interdisciplinárních studentských projektů KKS/ZKM Logo zadavatele – viz příklady na následujícím snímku

2 Příklady z ak. r. 2013/2014: Vozík s odnímatelným elektrickým pohonem pro tělesně postižené Drtič třísek od obráběcího stroje Zařízení pro nastoupení a vystoupení tělesně postižených osob na vozíku do / z prostředků hromadné veř. dopravy Průmyslový dopravník třísek od obráběcího stroje

3 Název projektu: Snímky dokumentující zadání projektu, klíčové fáze řešení a jeho výsledky

4 Děkujeme vám za pozornost Fotografie členů týmu apod.


Stáhnout ppt "Název projektu Západočeská univerzita v Plzni, datum Jména autorů vč. zkratek fakult Soutěžní prezentace interdisciplinárních studentských projektů KKS/ZKM."

Podobné prezentace


Reklamy Google