Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Sleanded.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Sleanded."— Transkript prezentace:

1 Sleanded

2 Obsah Charakteristika Nabídka Dosavadní projekty Kontakt

3 Charakteristika Skupina mladých lidí zabývajících se
Vytvářením webových stránek Designováním Psaním scriptů Název vznikl napsáním scriptu na generaci náhodných slov začínajících na S

4 Nabídka Služba Popis Doba Cena* Dynamický web
Web obsahující prvky HTML, CSS, JS, PHP; obsahuje redakční systém 2 týdny+ 5000,- Kč Statický web Web obsahující prvky HTML, CSS; správa přes HTML dokument 1 týden 2000,- Kč PHP script Jeden, či více PHP scriptů plnící nějaký specifický účel Záleží na požadavcích 1000,- Kč E-shop Web napsaný na míru obchodu 7000,- Kč *ceny jsou pouze orientační

5 Přihlásili jsme se do programátorské soutěže a rozhodli jsme se, že do ní naprogramujeme šachy a umělou inteligenci, která s vámi bude hrát. Tento program nám vynesl 2. místo.

6 Tento web patří k jednomu z našich prvních větších projektů
Tento web patří k jednomu z našich prvních větších projektů. Majitel serveru chtěl jiný web než obyčejnou šablonu od PHP-Fusion, tak nás požádal abychom mu jeden takový udělali. Tak vznikl tento výtvor, plně interaktivní web synchronizovaný s hrou. Administrátoři mají možnost ovládat server z webu, posílat příkazy, přidělovat VIP a mnoho dalšího.

7 Web byl vytvořen na žádost TJ Baníku Karviná, protože doposud žádný web neměli. Web má sloužit jako centrální web 10 sportovních oddílů.

8 Toto je nás současný projekt, jedná se o nový vzhled webu našeho gymnázia.

9 Kontakt Email: kouks.koch@gmail.com Telefon: +420 720 468 227
Web: Na případné dotazy se můžete ptát na našich stránkách po zaregistrování


Stáhnout ppt "Sleanded."

Podobné prezentace


Reklamy Google