Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Večerníček pro dospělé Žil Adam v Ráji, cítil se sám, řekl mu pán Bůh: „Ženu Ti dám. Udřeš se za to, až přijdeš na to jak se to dělá a dělat se to.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Večerníček pro dospělé Žil Adam v Ráji, cítil se sám, řekl mu pán Bůh: „Ženu Ti dám. Udřeš se za to, až přijdeš na to jak se to dělá a dělat se to."— Transkript prezentace:

1

2 Večerníček pro dospělé

3

4 Žil Adam v Ráji, cítil se sám, řekl mu pán Bůh: „Ženu Ti dám. Udřeš se za to, až přijdeš na to jak se to dělá a dělat se to má.“

5 Ref.: Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celou noc, za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

6 Žili dva mladí, ona a on, v lásce vždy měli veliký shon, byli by chtěli, kdyby věděli jak se to dělá a dělat se to má.

7 Ref.: Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celou noc, za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

8 Seděli spolu u téhož stolu, ona vždy oči sklopené dolů, já neznal ženy, neměl tušení jak se to dělá a dělat se to má.

9 Ref.: Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celou noc, za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

10 Já jsem byl chlapec, panic nesmělý, ona vždy řekla: „Přijdu v neděli, pak políbím Tě a naučím Tě jak se to dělá a dělat se to má.“

11 Ref.: Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celou noc, za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

12 Můj příběh končí, Váš začíná, někdy je pravda úplně jiná, za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

13 Jednou je málo, desetkrát moc, párkrát to stačí za celou noc,…

14 …za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

15 Jednou je málo, desetkrát moc, pětkrát to stačí za celej rok,...

16 …za pravdu dáte, až poznáte jak se to dělá a dělat se to má.

17 Ale nic se nesmí přehánět ! Vladimír 2009


Stáhnout ppt "Večerníček pro dospělé Žil Adam v Ráji, cítil se sám, řekl mu pán Bůh: „Ženu Ti dám. Udřeš se za to, až přijdeš na to jak se to dělá a dělat se to."

Podobné prezentace


Reklamy Google