Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Výroba moštu  Kapacita linky je 1000kg / hodinu  Moštujeme ovoce a zeleninu  Kontinuální provoz zajišťují 4 lidé Jak se ovocňák vyrábí?

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Výroba moštu  Kapacita linky je 1000kg / hodinu  Moštujeme ovoce a zeleninu  Kontinuální provoz zajišťují 4 lidé Jak se ovocňák vyrábí?"— Transkript prezentace:

1

2 Výroba moštu  Kapacita linky je 1000kg / hodinu  Moštujeme ovoce a zeleninu  Kontinuální provoz zajišťují 4 lidé Jak se ovocňák vyrábí?

3 Výroba moštu  TOKO AGRI a.s. – ryze česká firma  Jsme na trhu již více jak 22 let  Jsme z jižní Moravy – Rudice u Uh. Hradiště Kdo a kde se ovocňák vyrábí?

4 Přírodní mošty  Lisujeme čerstvé a zdravé ovoce (zeleninu)  Suroviny jsou z certifikovaných sadů ČR a SK  Mošty se pouze pasterují – žádná chemie!!  Nepoužíváme koncentráty, nedoslazujeme  Trvanlivost 6 měsíců díky obalu  Po otevření garance čerstvosti 4 týdny  Na 1litr moštu je potřeba 1,6kg ovoce

5 14 variant moštů a další…

6 Balení Bag-in-box  Mobilita - velký objem - příjemné nošení  Úspora - 5L nebo 5x 1L PET  Variabilita - 3L, 5L, 10L a 20L  Recyklovatelnost – plast a papír  Ekologie - 80% méně plastu  Trvanlivost - 6 měsíců bez konzervantů

7 Naše ocenění

8


Stáhnout ppt "Výroba moštu  Kapacita linky je 1000kg / hodinu  Moštujeme ovoce a zeleninu  Kontinuální provoz zajišťují 4 lidé Jak se ovocňák vyrábí?"

Podobné prezentace


Reklamy Google