Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Kočka v americkém Harrisburgu ve státě Pennsylvania má zvláštního přítele. Každé ráno navštěvuje kočku jelen, který přichází na zahradu. Majitel kočky.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Kočka v americkém Harrisburgu ve státě Pennsylvania má zvláštního přítele. Každé ráno navštěvuje kočku jelen, který přichází na zahradu. Majitel kočky."— Transkript prezentace:

1

2 Kočka v americkém Harrisburgu ve státě Pennsylvania má zvláštního přítele. Každé ráno navštěvuje kočku jelen, který přichází na zahradu. Majitel kočky po několika návštěvách pořídil tyto snímky.

3

4

5

6

7

8 Poté, co ztratil své rodiče, tříletý orangutan byl v takové depresi, že odmítal cokoliv jíst a nereagoval dobře na léčbu. Veterináři vycítili, že je v ohrožení života. V blízkosti zoo byl nalezen starý pes a když jej dali na ošetřovnu, setkal se s orangutanem. Od té doby se stali nerozlučnými přáteli. Orangutan našel nový důvod k životu a co nejvíc se snaží být aktivní se svým novým přítelem. Oba žijí v severní Kalifornii a oblíbený sport obou je plavání, ale Roscoe (orangutan), ještě má z vody trochu strach a potřebuje při plavání pomoc svého přítele. Celý čas tráví spolu a podle úsměvů je vidět jak jsou šťastní. Spolu objevili zábavnou stránku života a hodnotu přátelství. Našli víc než přátelské rámě o které se mohou opřít.

9

10

11

12

13

14

15

16

17 Mládě hrocha, které přežilo vlnu tsunami na keňském pobřeží si vytvořilo silný vztah ke stoletému samci obrovské želvy 300 kg mládě, kterému říkají Owen, bylo odneseno z řeky Sabaki do Indického oceánu a vyvrženo 26. prosince vlnou tsunami na pobřeží Keni. Mládě, kterému nebyl ani rok bylo adoptováno stoletým želvím samcem. Zaměstnankyně Lafarge Parku ekoložka Paula Kahumbu říká, že želva vypadá šťastně, když dělá „matku“. „Plavou spolu a spí spolu a hroch se želvy drží. Stejně jako kdyby chránil svoji biologickou matku, dokáže být hroší mládě agresivní.

18

19

20

21

22

23

24

25 Šimpanz Anjana, který zachránil dva bílé tygry, kteří po hurikánu Hanna ztratili matku v Jižní Karolině. Nejen že si s nimi hraje, ale také pomáhá při krmení držet láhev. Tomu se říká mateřský instinkt. Říká se, že obraz vypoví víc, než tisíc slov.

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48


Stáhnout ppt "Kočka v americkém Harrisburgu ve státě Pennsylvania má zvláštního přítele. Každé ráno navštěvuje kočku jelen, který přichází na zahradu. Majitel kočky."

Podobné prezentace


Reklamy Google