Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Queen Euniké s.r. o. Chittussiho 9 (Poliklinika Modrý pavilón) 710 00 Slezská Ostrava IČ: 27835499, DIČ: CZ27835499 spol. je zapsána v obch. Rejstříku.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Queen Euniké s.r. o. Chittussiho 9 (Poliklinika Modrý pavilón) 710 00 Slezská Ostrava IČ: 27835499, DIČ: CZ27835499 spol. je zapsána v obch. Rejstříku."— Transkript prezentace:

1 Queen Euniké s.r. o. Chittussiho 9 (Poliklinika Modrý pavilón) 710 00 Slezská Ostrava IČ: 27835499, DIČ: CZ27835499 spol. je zapsána v obch. Rejstříku KS Ostrava, oddíl C, vložka 30912 Více zde: http://www.queen-eunike.cz Rok 2008 Rok 2012 1.listopad Víte, že… na našem trhu existuje česká firma, která vyrábí doplňky stravy světových parametrů? řadu let prodává své výrobky do celého světa? spolupracuje s odborníky, kteří mají až 30ti leté zkušenosti? i naši lékaři mají s těmito produkty vynikající výsledky? v roce 2008 přijala název Queen Euniké? od 1. listopadu 2012 začala své výrobky prodávat přímým prodejem v České a Slovenské republice ?

2 Queen Euniké s.r. o. Úzce spolupracuje s firmou FAVEA a s našimi významnými odborníky FAVEA, spol. s r.o. (www.favea.cz) si klade za cíl pomocíwww.favea.cz aplikací moderních poznatků z medicíny a farmaceutických technologií, pomáhat lidem v péči o jejich zdraví. Má certifikace GMP pro farmaceutickou výrobu!

3 MikronizaceWHO

4 Dá se bez toho žít? Je třeba se bránit! Akutně a preventivně

5 Med je zdravý, to všichni víme. Ale je rozdíl, zda včely sbíraly pyl z rostlin obsahující mikroby pro náš organismus naprosto cizí a nebo z rostlin z našeho okolí! Proto užívejme jen český med ! Totéž platí pro všechny ostatní suroviny. Pro nás jsou VŽDY nejlepší ty středoevropské, naše!

6 Hlavní přednosti EUNIKÉ Česká firma Česká výroba – žádná Čína, náhražky apod. Všechny produkty jsou vyráběny ve farmaceutické společnosti FAVEA s nejvyšším certifikátem GMP a spadají tak pod kontrolu SÚKL (Státní úřad pro kontrolu léčiv). Spolupráce s doktory, nemocnicemi a vědeckými kapacitami, které vyučují na Karlově univerzitě a přednáší po celém světě. Certifikace EQC (kvalita produktů prokázána nezávislým subjektem) Mikronizace a dezintegrace Čistě přírodní produkty QE dokáže bojovat s boreliózou, chlamydiemi, mykózami, zánětem močového měchýře, bércovými vředy, cukrovkou a dalšími těžko léčitelnými nemocemi. Lidové ceny pro koncové spotřebitele - jdou přímo od výrobce Zboží na dobírku do 2. pracovního dne – vše skladem Zasílání do zahraničí, za ceny dopravních společností Objednávka nad 2000,- Kč po ČR zadarmo! Spolupráce Výplaty provizí kdykoliv si vzpomenete, AKCE, MOTIVACE Žádné registrační poplatky apod. Vysoké provize 42 – 48% z obratu (daleko vyšší než při počítání ze zisku!) Smlouva je dědičná

7 Certifikát EQC

8 DETOXIKACE Naše tělo se vlivem znečištěného životního prostředí, škodlivých konzervačních látek a chemikálií používaných při výrobě a zpracování potravin podobá léta opuštěnému a zanedbanému domu, který je třeba důkladně vyčistit. Proto je detoxikace prvním krokem. Detoxikace těla je nejdůležitější částí, jak se zbavit hned několika problémů najednou. IMUNITA Pokud člověk není dostatečně silný a vyzbrojený k boji s nepříznivým okolním světem, pak by jen těžko odolával nemocem a oslabujícím vlivům, které často vedou i k psychickým komplikacím a ty zase k přejídání a nadváze. Proto druhým a velmi důležitým výrobkem je celkově posílit imunitní systém. HUBNUTÍ V našem těle je potřeba nastolit řád a harmonii a zabezpečit kvalitní přísun vitamínů a minerálů. A to vše v kombinaci s redukcí tělesné hmotnosti velmi šetrným a pozvolným způsobem. ZDRAVÍ „Jste to, co jíte.“ Asi jsme to již slyšeli mnohokrát, a přece dnes lidé tak málo přemýšlejí o tom, jak je jejich zdraví přímo závislé na jejich počínání. Zdraví je dar, o který je nutno pečovat. Výsledkem komplexní péče o vaše tělo bude jeho dobrá fyzická kondice a zdraví, které vám umožní bez zábran se věnovat věcem, které máte rádi. KRÁSA Pokud člověk pečuje o své tělo, pak se to musí projevit na jeho dobré psychické pohodě a kráse. Naše vnitřní harmonie se tak pozitivně odrazí i na tom, jak vypadáme, a přispěje k našemu mladistvému a svěžímu vzhledu. Skutečná krása není to, co je jen na povrchu (make–up), ale vychází zevnitř. KVALITNÍ ŽIVOT "Co člověk rozsévá, to sklízí". Jinými slovy, pokud jste ochotni starat se o své tělo, vždy se vám to vrátí. Díky sadě produktů Queen Euniké se vaše tělo vyčistí, posilní se imunitní systém a tím, že si upravíte svou hmotnost výrazně snížíte riziko infarktu, mozkové příhody a jiných civilizačních chorob. Též se budete cítit zdravější a vitálnější. Dobré zdraví a Psychická rovnováha jsou tím nejlepším základem pro to, aby si člověk mohl v životě plnit svoje sny a žít kvalitním způsobem života.

9 Nejdůležitější orgán v těle: STŘEVO! Střevo vyčištěné od balastu, aby správně fungovalo a předávalo živiny všem ostatním orgánům! Je to stejné, jako když se chcete nastěhovat do jiného domu. Nejdřív jej vyčistíte, vymalujete, popř. zrekonstruujete a teprve potom se nastěhujete. Proto nejdřív užíváme produkt SILVER – obsahuje řasu chlorelu na vyčištění střev a pak teprve začneme užívat produkty, které naše tělo uzdravují!

10 Balast ve střevech – tichý zabiják 70% našeho zdraví je ve střevě! Ve 30 letech věku máme ve střevech 2 kg balastních látek (Kolik je to ve 40 letech? 5 i 10 kg!) Balast = těžké kovy, toxiny, chemikálie, plísně, infekce, záření ! Balast snižuje vstřebatelnost všech léků i doplňků stravy ! Laboratorně jsme zjistili, že jeden známý multivitamin z lékárny má vstřebatelnost jen 0, 078% Chcete mít 90% vstřebatelnosti? Chcete vyčištění od balastních látek? Chcete mít silný imunitní systém? Zbavit se alergií, ekzémů apod.? Pak je nutná detoxikace! Divertikl Balast

11 Další patenty a produkty, které se již nedají dle směrnic EU zařadit do potravinových doplňků, patřily by do léčiv! QE je má! Patentovaná česká dezintegrovaná chlorella (řasa) z Třeboně (30ti-letý výzkum českých vědců)česká dezintegrovaná chlorella (řasa) z Třeboně Jsme druzí největší vývozci chlorely na světě! Na 1. místě je Thajwan, ale to není naše živá Chlorela SP! Patříme ke třem zemím, které mají veškeré patenty pro výrobu Chlorely! (Rusko, Finsko, Česká republika!)

12 Česká dezintegrovaná chlorella (řasa)

13 Chlorella je také účinná na: Chlorella napomáhá očišťovat krev a zvyšuje její okysličení. Alkalizuje tělo, opravuje stav acidózy (překyselení) při které se nejlépe daří nemocem. Stejně tak upravuje záněty, které jsou kořeny mnoha nemocí při dlouhodobém užívání Z toho vyplývá, že chlorella pomáhá od bolesti, redukuje zvýšený tlak a zvyšuje imunitu. vyrovnání hormonů (ulevuje od PMS-premenstruačního syndromu, reguluje cyklus atd.) může pomáhat při hojení vředů vyrovnává zažívací soustavu (zlepšuje trávení, pomáhá při zácpě) zvyšuje počet bílých krvinek (pomáhá při infekcích, ochraňuje před nemocemi) reguluje nebo odstraňuje tělesný zápach vyrovnává krevní tlak, cholesterol, krevní cukr (chrání před kardiovaskulárním onemocněním, cukrovkou, obezitou) redukuje výskyt astmatických záchvatů a alergií dodává energii pomáhá podporovat odpovědět organismu na antigen chrání mozek a nervovou soustavu pomáhá vylučovat mnoho druhů škodlivin a těžkých kovů podporuje růst tkání, hojí a opravuje detoxikuje škodlivé záření, odvádí těžké kovy, chrání orgány

14 (Řasa SP) Šetrná, ale velmi účinná detoxikace Očista organismu Vylučování toxických látek Protizánětlivě a antibioticky Správná funkce trávicího systému a krevního oběhu (Šišák bajkalský) Regenerace jater a tkáně Likvidace volných radikálů Reguluje tlak (Řasa SP a betaglukany) Zvyšuje imunitu Energie Zpomaluje stárnutí Doplňková léčba nádorových onemocnění Urychluje rekonvalescenci u antibiotik, ozařování, chemoterapie Chrání před infekcemi (Řasa SP, L-Arginin, Tribullus Terestris extrakt) Regenerace organismu muže Regulace tělesné hmotnosti Zlepšuje sexuální aktivitu Ovlivňuje spermatogenezi (Řasa SP, ActiStar, Tribullus Terestris extrakt) Regenerace organismu ženy Regulace tělesné hmotnosti Příznivé účinky na trávicí a vylučovací systém Pomáhá zlepšovat sexuální aktivitu Produkty, které obsahují řasu Chlorellu SP :

15 KRABIČKA na 3 měsíce (kompletní zdrav. kůra) ++ Vždy 1 produkt ZDARMA

16 ŽIVÉ COLOSTRUM Obsahuje množství imunoglobulinů (protilátek), vitamínů, minerálů, stopových prvků, podporuje regeneraci buněk a růstové faktory. Výrazně podporuje imunitní systém organismu, napomáhá odolávat organismu při zvýšené psychické a fyzické zátěži, zlepšuje činnost nervů (duševní svěžest), zlepšuje mentální funkce a emoční zdraví, pro udržení dobrého zdravotního stavu. Alergie Imunita, proti nachlazení Přírodní antibiotikum Pooperační stavy Urychluje hojení ran Bolest zubů Záněty, opary, růst svalů Možno sypat přímo do ran a kolem bolavého zubu U angíny přímo do krku Pro sportovce (imunita, energie, odkyselení střev) Vhodný pro lidi s crohnovou nemocí (až po vymizení akutních příznaků a léčby) Pro těhotné nebo kojící Mnoho dalšího ….

17 ŽIVÉ COLOSTRUM IGG 40 (30) Imunoglobulin IGG40 10 20 30 40 1h 2h3h 4h…. 12h Měření Bílkovina (40) Sušina (15) POZOR!!! Tekuté kolostrum neexistuje! Neexistuje výrobní proces! IGG TEST Imunodifuze 37 stupňů ColostrumColostrum, u kterého je IGG 40(30) zachováno i na výstupu, tedy ve finální tobolce - doložitelné tzv. imunodifuzí

18 COLOSTRUM – Výrobní praxe Kolostrum se dováží do výroby při sběrné metodě při IGG40, pak dochází k pasterizaci při 72 stupních - 30 min./ dáno zákonem České republiky/, tím, že kolostrum je mokré a studené, tak teplota může být o něco nižší, Queen Euniké pouze z kolostra odstraní vodu, nedochází k žádnému jinému zásahu. Kolostrum padá do velké kovové široké mísy a pak se dodává do tobolek. Než jde kolostrum k zákazníkovi dochází k velmi náročné kontrole kvality na IGG metodou imunodifuze při 37 stupních Celsia. Pokud by IGG nevyšlo, celá šarže se likviduje. Kolostrum je velmi citlivé na jakoukoliv teplotní změnu a jde při procesu výroby udělat mnoho chyb. Proto je v ČR minimum kvalitního kolostra. Kolostrum Queen Euniké je nejkvalitnější na našem trhu, navíc pod farmaceutickým dohledem, tzv. GMP (certifikát GMP je víc než IZO!). Kolostrum patří k našim nejprodávanějším výrobkům. Dětem, které neumí polknout celou tobolku, můžeme obsah vysypat a přimíchat do nějaké kašovité stravy.

19 (Grape seed Extract, Extrakt ostropestřce mariánského, extrakt vinné révy, Selen) Chřipka a nachlazení Ničí 800 druhů virů a bakterií Antioxidační účinky Vylučuje toxické látky Přírodní antibiotikum Zpomaluje stárnutí buněk Extrakt z jadérek grepu je 50 x účinnější než vitamin E a 20 x než vitamin C (Žraločí chrupavka, CRA komplex, Kurkumin, chmelový extrakt, Hydratovaná silika) Ochrana a regenerace pohybového aparátu Správná funkce chrupavek Zlepšení pohyblivosti kloubů Regenerace svalů a šlach (dodáváme i hokejistům do NHL)

20 Zkušenosti od zákazníků Zkušenosti našich zákazníků ukazují, že pink grape pomohl tam, kde ani antibiotika nezabírají. Ulevilo se lidem, kteří měli boreliozu, chlamydie, mykoplazmata a další nemoci těžko léčitelné. U těchto chorob nejde o léčení na jeden měsíc, ale dá se to zvládnout. Pink Grape pomáhá i u angín, dá se vysypat z tobolky do úst a pomoci si tak od začínající angíny. Pomáhá při problémech s žaludkem, střevy i plynatostí - úleva přichází rychle. Bezvadně funguje u dětí, kde se osvědčil i při silném kašli - poměrně rychle zklidňuje. Zbavuje zahlenění.

21 (Chelát hořčíku, Niacin, vit. B6 pyridoxin, Kyselina listová) Svalové křeče, únava Cévy a srdce Při nervozitě Na našem trhu neexistuje lépe vstřebatelný hořčík! (Extrakt magnólie – šištice, Extrakt chmele - kůra, Inositol) Přírodní antidepresivum Uvolňuje Harmonizuje Nenávykový! Při nespavosti (Včelí pyl, Mateří kašička, Vit. C) Imunita Energie Celková životní síla organismu Ničí parazity!! (Brazilská suma, Koenzym Q 10, Kyselina listová) Při únavě Vyčerpání Obnovení vitality Pro sportovce

22 (Chlorella a vitaminy) Posiluje imunitní i nervový systém Chrání před škodlivými vlivy volných radikálů Doplňuje základní vitaminy Při tělesné a duševní zátěži Při hyperaktivitě Pro zdravý vývoj dětí (Multivitamin – Vitamin E, C, B) Při hypovitaminóze, oslabení organismu Pro lepší kondici a regeneraci Při fyzické a psychické námaze Při srdečních nemocech Pro všechny lidi Výrobky černé řady jsou v nákupní ceně 250 Kč (prodejní 290 Kč) Výrobky bílé řady jsou v nákupní ceně 500 Kč (prodejní 580 Kč) Queen Euniké GENERATION BEAUTY - jemný tělový krém. Pomáhá zajišťovat výživu a zpevňovat pleť při pravidelném a dlouhodobém používání. Koenzym Q10 má antioxidační účinky a podporuje regenerační procesy. V balení 150 ml za cenu 159 Kč. Všechny produkty jsou baleny do želatinových tobolek, takže navíc působí také na naše klouby! Tobolky nejsou přibarvovány chemickými barvami. Naprosto přírodní! Bližší podrobnosti o produktech získáte po zaregistrování!

23 Spolupráce

24 Webináře/Internet/ …….Prezentace? Moderní forma spolupráce! Můžeme ji chápat jako práci z domova, jednoduše, prostřednictvím prezentací po internetu. Minimální časové i finanční náklady!

25 Registrací do QE získáváte možnost nakupovat produkty za nákupní cenu! Pouze první nákupy do 13 bodů – nakupujete za prodejní cenu. Máme naprosto jednoduchý – NAČÍTACÍ marketing. To znamená, že se Vám stále do nekonečna načítají body za Vaše osobní nákupy a také za nákupy celého Vašeho týmu! Stále tedy postupujete na žebříčku jednotlivých pozic a postupně nakupujete levněji. Registrace je zdarma! Registrace je zdarma! Zaregistrujete se jednou jedinkrát, nikdy nebudete vyřazeni! Nemáte povinnost pravidelně měsíčně nakupovat! Pokud však budete tvořit tým spolupracovníků a budete chtít získat provize z tohoto týmu, pak je třeba v daném měsíci udělat osobní objednávku v hodnotě 2 bodů. Pokud dva měsíce nenakoupíte a ve třetím měsíci uděláte objednávku za 6 bodů, pak tyto ušlé provize obdržíte. Jinak propadají! 10 schůdků žebříčku uvidíte na příštích stránkách. Bílý produkt za 2 body 580,- / 500,- Černý produkt za 1 bod 290,- / 250,- Kolekce 8 bodů 2320,-/1990,-

26 330,- Kč 80,- Kč Partner QE 1. 330,- Kč 740,- Kč 1. cyklus 18 bodů 41401 – 4200b1490,- Kč90,- Kč 3401 – 1400b1580,- Kč140,- Kč 2101 – 400b1720,- Kč270,- Kč 113 – 100b1990,- Kč330,- Kč START0 - 12b2320,- Kč Od 1. pozice již nakupujete za nákupní cenu a získáváte provize z těch, kteří jsou na pozici START. Když nyní získáte tři spolupracovníky a oni učiní svou první objednávku, máte již provizi 740,- Kč. Jak poroste Váš tým, tak budete stoupat na žebříčku. Budete nakupovat levněji a porostou Vaše výdělky! Zpočátku nakupujete za plnou cenu – pozice START (0-12 bodů). Ale již můžete budovat tým. Nákup Vašich členů týmu se přičítá k Vašim nákupům. Tím rychleji dosáhnete 12 bodů a postoupíte na 1. pozici!

27 330 + 270,- Kč 140,- Kč Partner QE 2. 600,- Kč 1340,- Kč 2. cyklus 330 + 80 + 330,- Kč = 740,- Kč 270 + 60 + 270,- Kč 1. A 600,- Kč 36 bodů 41401 – 4200b1490,- Kč90,- Kč 3401 – 1400b1580,- Kč140,- Kč 2101 – 400b1720,- Kč270,- Kč 113 – 100b1990,- Kč330,- Kč START0 - 12b2320,- Kč Vaše meziprovize

28 Kolekce 8b = 2320,- Zde vidíte 10 schůdků postupu. Čím budete výš, tím levněji budete nakupovat. Příklad uvádí Vaši provizi, když budete na 3. pozici: Zaregistrujete-li svého nového člena do týmu, který nakoupí kolekci jako svůj první nákup, máte provizi 330+270+140 = 740 Kč. Je to rozdíl mezi jeho pozicí START a Vaší 3.pozicí. Budete-li Vy na pozici EP, bude Vaše provize z jeho nákupu 330 Kč. Z příkladu si odvodíte i rozdílové provize z nákupů ostatních členů týmu, když nakoupí jejich členové. První nákup je třeba učinit ihned při registraci, program Vás k tomu jednoduše navádí.

29 Něco navíc Motivace Soutěže AKCE + Firma se o nás pečlivě stará. Neustále nás motivuje akcemi nebo soutěžemi.

30 Jak se registrovat Registrační link: www.eunikepartner.cz/?s=925 Ihned si udělejte první objednávku (zvolte jednu ze tří možností povinné první objednávky – za 2 body, 4 body nebo 8 bodů!) Objednávky on-line – zboží máte do dvou dnů doma Materiály, marketingový plán, videa, provize, faktury aj. – vše po zaregistrování uvidíte na svých stránkách Odborná poradna Webináře/FCB/Skype (www.anymeeting.com/eunike1 vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 hodin – pravidelné webináře ) Od 1.11.2012 možná spolupráce Zavolejte mI (+420602507989) Zavolejte mI (+420602507989) nebo Napište (kensova@email.cz) skype: ludmila.kensova. nebo Napište (kensova@email.cz) skype: ludmila.kensova.kensova@email.cz PodáM Vám bli ž ší informace. PodáM Vám bli ž ší informace. Není důvod nespolupracovat! Vše je naprosto jednoduché a bezkonkurenční!

31 Základní pravidlo v businessu UČTE SE OD ÚSPĚŠNÝCH PAK BUDETE ÚSPĚŠNÍ Timothy Ferriss Robert KiyosakiJason Fried David Heinemeier Hansson Richard Branson Sergey Brin Larry Page


Stáhnout ppt "Queen Euniké s.r. o. Chittussiho 9 (Poliklinika Modrý pavilón) 710 00 Slezská Ostrava IČ: 27835499, DIČ: CZ27835499 spol. je zapsána v obch. Rejstříku."

Podobné prezentace


Reklamy Google