Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Airsoft Zábavná a adrenalinová hra. Používají se zbraně : Zbraně ManuálníZbraně Automatické (elektrické) Zbraně Plynové Střílejí po jedné kuličceStřílejí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Airsoft Zábavná a adrenalinová hra. Používají se zbraně : Zbraně ManuálníZbraně Automatické (elektrické) Zbraně Plynové Střílejí po jedné kuličceStřílejí."— Transkript prezentace:

1 Airsoft Zábavná a adrenalinová hra

2 Používají se zbraně : Zbraně ManuálníZbraně Automatické (elektrické) Zbraně Plynové Střílejí po jedné kuličceStřílejí po jedné nebo více kuličkách najednou Nestřílejí v nízkých teplotách (10°C) Nejlevnější cenová relacePrůměrná cenová relaceStřední a vyšší cenová relace

3 Jak fungují základní typy airsoftových zbraní : ManuálníElektrickéPlynové Fungují na jednoduchém principu. Při natažení (nabití) zbraně se nabije kulička do hlavně a stlačí se zároveň pružina. Při vystřelení se pružina uvolní díky stisknutí spouště a vymrští kuličku (tento typ zbraní se musí po každém výstřelu nabít-ručně) Fungují díky baterii, jenž je skryta ve zbrani (většinou v pažbě). Uvnitř zbraně je umístěn motorek (mikroprocessor), který reaguje na přepnutí režimu střelby a řídí tak celkovou střelbu. Tyto zbraně se vyznačují efektivním dostřelem, přesností a dalšími kladnými faktory. Svou silou a přesností, atd.. Se podobají zbraním elektrickým ale v tom rozdílu že jsou poháněny plynem (CO 2, GreenGas, atd..) Při nízkých teplotách,9°C a méně, přestávají být střelbyschopné, protože plyn při nižších teplotách začíná tzv. oxidovat, (mění se jeho konzistence).

4 !!! POZOR !!! Zbraně nejsou hračky a je důležité znát pravidla zacházení. o Nesmíte mířit zbraní na civilisty. o Musíte mít vždy silné ochranné brýle. o Musíte si dávat pozor kam střílíte. o Vždy pokud jste dostříleli, musíte zajistit zbraň a vystřelit několikrát, aby nezůstala v hlavni kulička. o Pokud vaše replika zbraně vypadá jako opravdová, musíte mít nějaký kryt či obal. o Při čištění zbraně musíte zajistit zbraň a dávat pozor. o Neměli byste rozdělávat nebo upravovat svou zbraň. o Doporučuji vám občas zbraň pročistit nebo naolejovat kapkou silikonového oleje.

5 Příklady zbraní:

6 V airsoftu se používá plastové střelivo V airsoftu se dá také střílet ekologickým střelivem, které je šetrné k přírodě a po krátké době se samo rozloží. BB 60.15g0.20g0.25g0.30g

7 Výstroj Na Airsoft také potřebujete výstroj: * Blůzu (maskáčovou) * Vestu (taktickou) * Helmu (taktickou) * Boty (Pevné, terénní) * Kalhoty (maskáčové)

8 Množství airsoftových týmů v Ostravě stoupá

9 Typy airsoftových zbraní M-16 SVD Dragunov Revolver Brokovnice Těžký kulomet Rotační kulomet Pistole (s tlumičem)

10 Airsoft je hra pro férové lidi, tak proč to nezkusit ? Pojď a přidej se k nám a hraj airsoft ! ( Pokud máš více otázek tak se podívej na web kde je perfektně popsané o co se jedná www.airsoft.martinjeu.com/view.php?cisloclanku= 2005110201 )

11 Vytvořeno Nikolajem Abdulem Kalašnikovem, ve spolupráci s airsoftovými týmy v moravskoslezském kraji.


Stáhnout ppt "Airsoft Zábavná a adrenalinová hra. Používají se zbraně : Zbraně ManuálníZbraně Automatické (elektrické) Zbraně Plynové Střílejí po jedné kuličceStřílejí."

Podobné prezentace


Reklamy Google