Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

CSR interní kampaň. Přehled CSR aktivit v roce 2010 Fond T-Mobile 2,5mil pro projekty v regionech 2,5mil pro projekty 2mil. pro projekty, které doporučí.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "CSR interní kampaň. Přehled CSR aktivit v roce 2010 Fond T-Mobile 2,5mil pro projekty v regionech 2,5mil pro projekty 2mil. pro projekty, které doporučí."— Transkript prezentace:

1 CSR interní kampaň

2 Přehled CSR aktivit v roce 2010 Fond T-Mobile 2,5mil pro projekty v regionech 2,5mil pro projekty 2mil. pro projekty, které doporučí zaměstnanci 2mil. pro projekty Téma: „Zdravá planeta“ Malé granty 4. ročník 11 škol – 95 projektů – 2mil. Podpora Centra Paraple PR Semináře Jeden den pro váš dobrý skutek Více než 600 zaměstnanců Více než 2mil. Korun Top Filantrop – Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci El. aukce, jarmarky Senioři komunikují Péče o zaměstnance Ocenění - Firma roku: Rovné příležitosti Bezpečnost dětí Blokování Podpora konference SI Zdravá planeta Společenský přínos Férové podnikání Recyklace mobilu Sběr mobilních telefonů (Rock for People) – výměna za dobíjecí kupon v hodnotě 100Kč - pět týdnů – 2379ks Mobilobraní Sběr mobilních telefonů – studentské projekty Certifikát ISO 140001 Týden mobilizace Hodina země – 27.3. Elektronická faktura Podpora „zelených projektů“ z Fondu T- Mobile – Twist kupony v hodnotě 250tis.

3 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Koncept interní kampaně  Kampaň byla zaměřená na ohleduplnost vůči životnímu prostředí  Jejím cílem bylo názorným a zábavným způsobem ukázat, že udělat něco pro životní prostředí může každý  Kampaň zobrazovala deset jednoduchých tipů, jak každý může přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí  Součástí kampaně bylo představení nového loga, které bylo vytvořené speciálně pro oblast společenské odpovědnosti.  Součástí kampaně byla ojedinělá putovní výstava předmětů vyrobených z recyklovaného odpadu – např. fleecová bunda, noční košile, bota či batoh  Po budovách byly instalovány informační kartónové tabulky  Všechny informace k tématu byly sdružené na internetové stránce www.prosvetkolemnas.cz www.prosvetkolemnas.cz  Na intranetu byl publikován fotoseriál o životním cyklu PET láhve

4 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Přehled realizovaných aktivit mimo kampaň  koše na tříděný odpad  úsporné redukce na vodovodní baterie  „zelená věta“v automatické podpisu v e-mailu  ekologické tašky na prodejnách  tisk na recyklovaný papír  ISO 14001: Norma o enviromentálním managementu – zohledňována při výběru dodavatelů

5 Internetová stránka

6 Fotoseriál

7 Plakát

8 Vitrína

9 Brožura

10 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Brožura

11

12 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Brožura

13 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Brožura

14 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Brožura

15 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

16 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

17 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

18 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

19 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

20 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

21 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

22 NIKLÁK will allow our prepaid customers: Cedule po budovách

23 Děkuji za pozornost


Stáhnout ppt "CSR interní kampaň. Přehled CSR aktivit v roce 2010 Fond T-Mobile 2,5mil pro projekty v regionech 2,5mil pro projekty 2mil. pro projekty, které doporučí."

Podobné prezentace


Reklamy Google