Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti Český jazyk 3.třída Ostrov pokladů-Jiří Žáček- práce s textem.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti Český jazyk 3.třída Ostrov pokladů-Jiří Žáček- práce s textem."— Transkript prezentace:

1 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti Český jazyk 3.třída Ostrov pokladů-Jiří Žáček- práce s textem

2

3 Najděte rýmy a označte je. Mohl kluk z jabloně opravdu vidět tento obrázek? Pohybují se tato zvířata volně v naší přírodě? Kde můžete tato zvířata u nás vidět? Víte, kde doopravdy žijí?

4 Tato prezentace byla vytvořena pro projekt INOVACE v rámci EU- OPVK, který vytvořila ZŠ a MŠ Višňová Vypracovala: Mgr. Adéla Paříková Vytvořeno: 17.12.2010

5 Použitá literatura: JANÁČKOVÁ, Zita. Čítanka pro 3.ročník základní školy. 1. vydání Brno : NOVÁ ŠKOLA, 2004. 183 s. ISBN 80-7289-047-6.


Stáhnout ppt "Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji čtenářské a informační gramotnosti Český jazyk 3.třída Ostrov pokladů-Jiří Žáček- práce s textem."

Podobné prezentace


Reklamy Google