Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Www.budovaniosobnosti.cz TEST FOTOGRAFICKÉ PAMĚTI (006) Vyzkoušejte si Vaše schopnosti fotografické paměti a postřehu.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Www.budovaniosobnosti.cz TEST FOTOGRAFICKÉ PAMĚTI (006) Vyzkoušejte si Vaše schopnosti fotografické paměti a postřehu."— Transkript prezentace:

1 TEST FOTOGRAFICKÉ PAMĚTI (006) Vyzkoušejte si Vaše schopnosti fotografické paměti a postřehu.

2 Soustřeďte se…. Pokuste se zapamatovat fotografie, které se Vám zobrazí po dobu 10 vteřin. A odpovězte na 5 otázek. Neklikejte dříve pro počátek testu, než budete plně soustředění… DALŠÍM KLIKNUTÍM SPUSTÍTE TEST

3

4 ŽE TO BYLO TĚŽKÉ? ANO, TO VÍME… PŘIPRAVTE SE NA NĚKOLIK OTÁZEK

5 OTÁZKY: 1.Které zvíře bylo označené modrým čtvercem? 2. Které zvíře bylo označené červeným čtvercem? 3. Jakým čtvercem byl označen Hroch? 4. Které písmeno jste vyslovili min.3, když jste četli levý sloupec? 5.Které písmeno jste vyslovili min.3, když jste četli pravý sloupec?

6 JAK MYSLÍTE, ŽE JSTE VYUŽILI SVÉ FOTOGRAFICKÉ PAMĚTI? PO KLIKNUTÍ VÁM ZOBRAZÍME FOTOGRAFIE ZNOVU

7 OPĚT OBRAZOVKU POZORNĚ SLEDUJTE! OPĚT OBRAZOVKU PEČLIVĚ SLEDUJTE!

8 OTÁZKY: JAKÉ MÁTE PERIFERNÍ VNÍMÁNÍ? OPĚT OBRAZOVKU ……….. SLEDUJTE! OPĚT OBRAZOVKU ………. SLEDUJTE! Všimnuli jste si změny? Byla obě slova místo teček stejná? Opravdu?

9 2 LEVEL: A CO VÝZNAM SLOV? DOKÁZALA SI VAŠE MYSL A ZRAK UDĚLAT ANALÝZU OBRÁZKŮ V DALŠÍ VRSTVĚ VNÍMÁNÍ? TAK TO SI TO ZKUSTE OVĚŘIT

10 3 LEVEL: 1.Které zvíře mělo otevřenou tlamu dokořán? 2.Které zvíře leželo? 3.Které zvíře se vám dívalo zpříma do očí?

11 DALŠÍ TESTY NALEZNETE ONLINE ZDE

12 FIREMNÍ KOUČINK INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÝ KOUČINK VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ ŘEŠÍME S VÁMI SKUTEČNOU REALITU NEMESIS B E S T T E A M NEMESIS RED MARKETING KOUČINK ZAMĚSTNANCŮ INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÝ KOUČINK EFEKTIVNÍ METODA ROZVOJE OSOBNOSTI TRÉNINKOVÉ PROFESNÍ PROGRAMY TÉMATICKÉ SEMINÁŘE AUDITY A ANALÝZY OSOBNOSTI TRÉNINKOVÉ STRATEGICKÉ HRY TRÉNINK STRATEGIE VYJEDNÁVÁNÍ ORIGINÁLNÍ VYTVOŘENÉ PROJEKTY EMOČNÍ TEAMBUILDINGOVÉ HRY TÉMATICKÉ PROJEKTY - LEADERSHIP ZÁBAVNÉ PROGRAMY A ZÁBAVA MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ MARKETINGOVÝ KOUČINK WEBDESIGN A KAMPANĚ NA INTERNBETU Horní Lán 1 Olomouc / / REGISTRUJTE SE A ZÍSKÁVEJTE NOVÉ TESTY A INFORMACE ZDARMA


Stáhnout ppt "Www.budovaniosobnosti.cz TEST FOTOGRAFICKÉ PAMĚTI (006) Vyzkoušejte si Vaše schopnosti fotografické paměti a postřehu."

Podobné prezentace


Reklamy Google