Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

HSS (hybrid security shaping) ADS verze. Důvody pro nasazení multiservisního multigigabitového systému 2 ALLOT optimalizací provozu IP služeb: pomůže.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "HSS (hybrid security shaping) ADS verze. Důvody pro nasazení multiservisního multigigabitového systému 2 ALLOT optimalizací provozu IP služeb: pomůže."— Transkript prezentace:

1 HSS (hybrid security shaping) ADS verze

2 Důvody pro nasazení multiservisního multigigabitového systému 2 ALLOT optimalizací provozu IP služeb: pomůže reálně zrychlit provoz sítě poskytne nástroj pro vytváření různých tarifních skupin … FlowMon přesnými záznamy o IP provozu: pomůže se správnými obchodními rozhodnutími (nákupy konektivity, odhalení přeprodejů konektivity, …) je zdrojem přesných info pro troubleshooting … ADS v přenášených datech přesně: detekuje mnoho druhů provozu, které jsou abnormální a nebo jiným způsobem nevhodné ukazuje na uživatele, kteří můžou být zdrojem nákazy ostatních … Navíc zdarma získáte HSS

3 Základní model fungování 3 NetXplorer

4 Úkol ADS 4 ADS hodnotí provoz šesti různými skupinami detekčních metod (Common network behavior patterns, Advanced network behavior patterns, Derived behavior patterns, Anomaly detection systém, Network traffic system procedures a General system procedures). Každá ze skupin má vlastní řadu metod. Výsledky testů jsou pak podle definovaných perspektiv vedené s prioritami VERY HIGH, HIGH, MEDIUM, LOW a VERY LOW. Soubory pro ALLOT jsou generované: soubor pro každou definovanou metodu (DDoS, httpFlood, OutSPAM, SCAN, …) kde každá metoda se dále rozpadá do nejvyšších priorit (VERY HIGH SCAN, HIGH SCAN, VERY HIGH DDoS, HIGH DDoS, …) Soubory jsou generované v definovaných cyklech a poskytované ALLOTu. Ten pak podle nastavení jednotlivé formy provozu zpomalí nebo zahodí.


Stáhnout ppt "HSS (hybrid security shaping) ADS verze. Důvody pro nasazení multiservisního multigigabitového systému 2 ALLOT optimalizací provozu IP služeb: pomůže."

Podobné prezentace


Reklamy Google