Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

I Institut tvůrčí fotografie je součástí Filozoficko- přírodovědecké fakulty a později Slezské univerzity v Opavě od roku 1990.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "I Institut tvůrčí fotografie je součástí Filozoficko- přírodovědecké fakulty a později Slezské univerzity v Opavě od roku 1990."— Transkript prezentace:

1 I Institut tvůrčí fotografie je součástí Filozoficko- přírodovědecké fakulty a později Slezské univerzity v Opavě od roku 1990

2 Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě www.itf.cz Realizuje: Bakalářský stupeň BcA. Navazující magisterský stupeň MgA. Doktorská studia Ph.D. Realizuje: Bakalářský stupeň BcA. Navazující magisterský stupeň MgA. Doktorská studia Ph.D.

3 Studenti ITF V současné době působí na ITF 225 studentů, z toho 76 polských a 25 slovenských V současné době působí na ITF 225 studentů, z toho 76 polských a 25 slovenských

4 Pedagogové ITF Pedagogický sbor má vysoký mezinárodní odborný kredit (Prof. PhDr. Vladimír Birgus, Prof. Mgr. Jindřich Štreit, Doc. MgA. Pavel Mára, Doc. MgA. Václav Podestát, MgA. Dita Pepe, MgA. Mgr. Tomáš Pospěch, Ph.D., MgA. Rafal Milach a další)

5 ITF spolupracuje s uměleckými školami, galeriemi, festivaly v České republice i zahraničí (Praha, Zlín, Plzeň, Ostrava, Poznaň, Wroclaw, Krakow, Lodž, Katowice, Bialystok, Bratislava, Košice, Kaunas atd.)

6

7 ITF spolupracuje s uměleckými školami, galeriemi, festivaly v České republice i zahraničí (Praha, Zlín, Plzeň, Poznaň, Wroclaw, Krakow, Lodž, Katowice, Bialystok, Bratislava, Košice, Kaunas atd.)

8 ITF spolupracuje s uměleckými školami, galeriemi, festivaly v České republice i zahraničí (Praha, Zlín, Plzeň, Poznaň, Wroclaw, Krakow, Lodž, Katowice, Bialystok, Berlín, Kolín nad Rýnem, Bratislava, Košice, Kaunas atd.)

9 ITF se podílí na festivalových projektech a partnerskými institucemi: Paříž, Berlín, Kolín nad Rýnem, Kaunas, Bratislava, Vídeň, Mnichov, Braga, Haag, Lucemburk, Arles, Tokio, Miami, Bochum, Moskva atd.

10 ITF spolupracuje s uměleckými školami, galeriemi, festivaly v České republice i zahraničí (Praha, Zlín, Plzeň, Poznaň, Wroclaw, Krakow, Lodž, Katowice, Bialystok, Bratislava, Košice, Kaunas atd.)

11 Umělecko-tvůrčí projekty, fotograficko-sociologické projekty, konference, publikace ITF atd.

12

13

14 Studenti i pedagogové ITF získali významné ocenění a mediální ohlasy v evropském i světovém kontextu: Cena rektora Slezské univerzity v Opavě prof. PhDr. Rudolfa Žáčka, Dr. studentu Romanu Vondroušovi

15 Roman Vondrouš získal v soutěži World Press Photo 1. cenu

16 Institut tvůrčí fotografie FPF Slezské univerzity v Opavě Nabízí: Výměnu studentů a pedagogů s jinými uměleckými školami Participaci na uměleckých projektech, workshopech, výstavách, festivalech, publikacích atd. Odbornou spolupráci při umělecko – výzkumné činnosti, konferencích, teoretických bádáních (vizuální studia, sociologie, historie, dějiny umění atd.) Spolupráci s dalšími institucemi – dokumentace architektury, životního stylu, reklama, krajina, móda atd. Nabízí: Výměnu studentů a pedagogů s jinými uměleckými školami Participaci na uměleckých projektech, workshopech, výstavách, festivalech, publikacích atd. Odbornou spolupráci při umělecko – výzkumné činnosti, konferencích, teoretických bádáních (vizuální studia, sociologie, historie, dějiny umění atd.) Spolupráci s dalšími institucemi – dokumentace architektury, životního stylu, reklama, krajina, móda atd.

17 Děkujeme za pozornost a těšíme se na neformální spolupráci. www.itf.cz


Stáhnout ppt "I Institut tvůrčí fotografie je součástí Filozoficko- přírodovědecké fakulty a později Slezské univerzity v Opavě od roku 1990."

Podobné prezentace


Reklamy Google