Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

STAVEBNÍ SDRUŽENÍ NOPRE. Zaměřujeme se především na: stavby rodinných domů hrubé stavby zateplování budov omítky, fasády.... půdní vestavby a rekonstrukce.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "STAVEBNÍ SDRUŽENÍ NOPRE. Zaměřujeme se především na: stavby rodinných domů hrubé stavby zateplování budov omítky, fasády.... půdní vestavby a rekonstrukce."— Transkript prezentace:

1 STAVEBNÍ SDRUŽENÍ NOPRE

2 Zaměřujeme se především na: stavby rodinných domů hrubé stavby zateplování budov omítky, fasády.... půdní vestavby a rekonstrukce bytových jader obklady, dlažby zámková dlažba, terasy.... sádrokartonářské práce doprava stavebního materiálu, zámečnické práce a jiné stavební a zednické práce

3 UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE Rodinné domy Zateplování, omítky, fasády Obklady a dlažby Zámková dlažba, terasy Hrubé stavby

4 Rodinné domy Ś Výstavba rodinných domů patří do jedné z aktivit naší firmy. Velký důraz je kladen na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Řešíme stavby na míru podle přání každého klienta.

5 Přestavby

6 Hrubé stavby

7

8 a další...

9

10 Obklady a dlažby

11 obklady

12

13 Zateplování, omítky, fasády

14 Zateplování omítky fasády

15 Zámkové dlažby, terasy

16

17 KONTAKTY Jaroslav Pretl mob.: Pavel Novák mob.: Petr Novák mob.: Zednictví "NO - PRE" Jiráskova Vlachovo Březí IČO: DIČ: CZ

18 Firma Vám děkuje za pozornost ! Firma Vám děkuje za pozornost !


Stáhnout ppt "STAVEBNÍ SDRUŽENÍ NOPRE. Zaměřujeme se především na: stavby rodinných domů hrubé stavby zateplování budov omítky, fasády.... půdní vestavby a rekonstrukce."

Podobné prezentace


Reklamy Google