Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Zpracování informací a znalostí Zadání úkolu č. 4 – DZD Jan Rauch Katedra informačního a znalostního inženýrství.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Zpracování informací a znalostí Zadání úkolu č. 4 – DZD Jan Rauch Katedra informačního a znalostního inženýrství."— Transkript prezentace:

1 Zpracování informací a znalostí Zadání úkolu č. 4 – DZD Jan Rauch Katedra informačního a znalostního inženýrství

2 2 Úkol číslo 4: DZD – zadání (1) 1.Seznamte se se systémem LISp-Miner. K tomu jsou k dispozici tutoriály na adrese použijte příklad Barbora, viz Barbora - analyza dat.ppsx a Viz též LM_SKRPT_11.pdf. 2.Vyřešte dílčí analytickou otázku přiřazenou vašemu týmu na následujícím slide. Podrobnosti jsou na adrese v položce 4IZ210 zadání v menu vpravo. Menu je dostupné po přihlášení, login a heslo bude oznámeno.http://zt.vse.cz/sewebar/ 3.Dočasná verse podrobností zadání je v souboru Adamek_4IZ210_11_12_zima_ZADANI.pdf. Ukázky zpráv zmíněné v podrobnostech zadání budou dostupné na adrese 4.Podrobný popis dat je v dokumentu ADAMEK – popis dat (verse VI) v souboru Adamek_pro_KIZI_0411.pdf, který bude také dostupný z adresy 5.Data jsou v souboru Adamek_Data.zip

3 3 Úkol číslo 4: DZD – zadání (2) Ditulka a Terezka T16 Klášterec T17 Ovce T18 Řečice T19 XYZ T20

4 4 Úkol číslo 4: DZD – skupiny atributů

5 5 Úkol číslo 4: DZD – data

6 6 Úkol číslo 4: DZD – poznámky  Pro přípravu a transformace dat použijte proceduru LMDataSource, viz a  Pro řešení analytické otázky použijte proceduru 4ft-Miner, viz a a případně též ADAMEK_4ft_zalozeni_0409.pdf a 4ft-Miner_Cedenty_1111.pdf,  Výsledky procedury 4ft-miner exportujte do systému SEWEBAR, viz a vytvořte analytickou zprávu.  Další informace budou poskytnuty dle potřeby.


Stáhnout ppt "Zpracování informací a znalostí Zadání úkolu č. 4 – DZD Jan Rauch Katedra informačního a znalostního inženýrství."

Podobné prezentace


Reklamy Google