Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Www.budovaniosobnosti.cz HLAVOLAMY HÁDANKY RÉBUS GRAFICKÉ A ANIMOVANÉ NA ČAS 204 IZOLACE ZAMĚSTNANCU.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Www.budovaniosobnosti.cz HLAVOLAMY HÁDANKY RÉBUS GRAFICKÉ A ANIMOVANÉ NA ČAS 204 IZOLACE ZAMĚSTNANCU."— Transkript prezentace:

1 HLAVOLAMY HÁDANKY RÉBUS GRAFICKÉ A ANIMOVANÉ NA ČAS 204 IZOLACE ZAMĚSTNANCU

2 Soustřeďte se…. Po stisknutí Vám představíme grafickou hádanku. Pokuste se během max. 3 min. hádanku vyluštit a najít řešení. Neklikejte dříve pro počátek testu, než budete plně soustředění… DALŠÍM KLIKNUTÍM SPUSTÍTE TEST

3 Zadání Zaměstnavatel delší dobu sledoval své zaměstnance a všimnul si jejich schopnosti trávit spolu spoustu času. Pití kávy, diskuze, pomlouvání.

4 Zadání Zaměstnavatel delší dobu sledoval své zaměstnance a všimnul si jejich schopnosti trávit spolu spoustu času. Pití kávy, diskuze, pomlouvání. ? Zaměstnavatel zoufale přemýšlel, jak to změnit…

5 Zadání Zaměstnavatel delší dobu sledoval své zaměstnance a všimnul si jejich schopnosti trávit spolu spoustu času. Pití kávy, diskuze, pomlouvání. ! Snažil se najít řešení, ale dospěl k jediné myšlence.

6 Postavte mezi zaměstnance 3 rovné zdi,aby v každém jimi odděleném kousku vznikla kancelář pro jednoho zaměstnance. ( 3 úsečky se mohou křížit – musí ) !! Každý dostane svou kancelář!!!!!!

7 Postavte mezi zaměstnance 3 rovné zdi,aby v každém jimi odděleném kousku vznikla kancelář pro jednoho zaměstnance. ( 3 úsečky se mohou křížit – musí ) !! Každý dostane svou kancelář!!!!!! Podařilo se Vám vyřešit hádanku ?!

8 Po kliknutí Vám zobrazíme řešení

9 Postavte mezi zaměstnance 3 rovné zdi,aby v každém jimi odděleném kousku vznikla kancelář pro jednoho zaměstnance. ( 3 úsečky se mohou křížit – musí ) !! A mám vyřešeno!

10 DALŠÍ TESTY NALEZNETE ONLINE ZDE

11 FIREMNÍ KOUČINK INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÝ KOUČINK VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ ŘEŠÍME S VÁMI SKUTEČNOU REALITU NEMESIS B E S T T E A M NEMESIS RED MARKETING KOUČINK ZAMĚSTNANCŮ INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÝ KOUČINK EFEKTIVNÍ METODA ROZVOJE OSOBNOSTI TRÉNINKOVÉ PROFESNÍ PROGRAMY TÉMATICKÉ SEMINÁŘE AUDITY A ANALÝZY OSOBNOSTI TRÉNINKOVÉ STRATEGICKÉ HRY TRÉNINK STRATEGIE VYJEDNÁVÁNÍ ORIGINÁLNÍ VYTVOŘENÉ PROJEKTY EMOČNÍ TEAMBUILDINGOVÉ HRY TÉMATICKÉ PROJEKTY - LEADERSHIP ZÁBAVNÉ PROGRAMY A ZÁBAVA MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ MARKETINGOVÝ KOUČINK WEBDESIGN A KAMPANĚ NA INTERNBETU Horní Lán 1 Olomouc / / REGISTRUJTE SE A ZÍSKÁVEJTE NOVÉ TESTY A INFORMACE ZDARMA


Stáhnout ppt "Www.budovaniosobnosti.cz HLAVOLAMY HÁDANKY RÉBUS GRAFICKÉ A ANIMOVANÉ NA ČAS 204 IZOLACE ZAMĚSTNANCU."

Podobné prezentace


Reklamy Google