Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Prezentace se nahrává, počkejte prosím

Elektrické servolisy Novinka Elektrické servolisy GECHTER jsou velmi vhodné pro použití v auto- matických výrobních zařízeních i samostatných pracovištích.

Podobné prezentace


Prezentace na téma: "Elektrické servolisy Novinka Elektrické servolisy GECHTER jsou velmi vhodné pro použití v auto- matických výrobních zařízeních i samostatných pracovištích."— Transkript prezentace:

1 Elektrické servolisy Novinka Elektrické servolisy GECHTER jsou velmi vhodné pro použití v auto- matických výrobních zařízeních i samostatných pracovištích. Zakrytování celého pracovního prostoru s integrovanou světelnou závorou nabízí optimální ochranu. Hnací motor je elektronicky komutovaný AC servomotor. Konstantní otáčky (rychlost posuvu) jsou samozřejmostí. Snímač dráhy jako absolutní snímač a snímač síly jsou integrovány v hlavě vřetena. Beran vřetena s otvorem pro upínání nástroje podle DIN 810. Snadná automatizace a racionalizace s výrobním programem lisů GECHTER CERTIFIKACE podle DIN EN ISO 9001:2000

2 modellisov. síla kNmax. zdvih ESP ESP ESP ESP ESP ESP ESP ESP ESP ESP Díky naší bohaté řady modelových typů jsou možnosti použití rozsáhlé. Výhody * Regulovaná NC osa * Opakovatelnost < 0,01 mm * Vysoká přesnost měření * Integrovaný snímač síly-dráhy * Snímač absolutních hodnot * Sériový přenos dat * Kompletní zobrazení křivky na měřicím přístroji * Rychlé omezení síly * Integrovaná dokumentace * Vysoká odolnost proti přetížení * Bezúdržbové provedení * Jednoduchá manipulace * Nabídky na displeji v NJ, AJ, FrJ a ŠpJ. DMF-P V3 U systému DMF-P V3 se mezi lisovací válec a suport lisu dodatečně instaluje ke snímači síly snímač dráhy. Digitalizovaná data měření jsou předána mikroprocesoru v kontrolním monitoru. Mikroprocesor data vyhodnotí a graficky zobrazí průběh lisování v závislosti na síle-dráze nebo síle-času. Pomocí Simaticu S7 (volitelná výbava) a OP 5 můžete jednoduchým způsobem nastavovat parametry pro specifické polohy dílu. Nastavením max. 8 tolerančních oken lze v kontrolním monitoru definovat mezní hodnoty závislé na dráze. U výrobních procesů jsou díly, které nejsou v těchto tolerancích, vyloučeny. Pro dokumentování vyrobených dílů přes PC je kontrolní monitor vybaven rozhraním RS-232C.

3 Základní výbava sestává z následujících komponentů:  Lisu s vodicí jednotkou ESP  Monitorování lis. síly DMF-P V3  Dvouručního řízení  Rozvaděče  Podstavce lisu Jako volitelnou výbavu nabízíme:  Řízení Simatic S7  Světelnou zábranu pro výšku 450 mm  Stůl se zakrytováním z plexiskla  PC P4, 2.26 GHz, 512 MB RAM, Windows XP, 15“ plochá obrazovka, klávesnice, myš, snímač čárových kódů  Výškově nastavitelný přídavný stůl s nastavitelnou pracovní deskou  Další příslušenství nabízíme na požádání TypVy- ložení E Dráha pojezdu X Zdvi h X1 ESP ESP ESP ESP ESP ESP ESP Technická data Hlavu lisu lze pomocí ručního kolečka nastavit přesně na požadovanou výšku. Možnosti použití můžete podstatně rozšířit s osvědčeným rozsáhlým příslušenstvím GECHTER. Ani automatizace různých pracovních oblastí nepředstavuje pro elektrické servolisy GECHTER žádný problém. Domažlická 1165/5 Tel.: CZ Praha 3 Fax: cz GECHTER CZ s.r.o.


Stáhnout ppt "Elektrické servolisy Novinka Elektrické servolisy GECHTER jsou velmi vhodné pro použití v auto- matických výrobních zařízeních i samostatných pracovištích."

Podobné prezentace


Reklamy Google